Dárky pro muže i ženy

Dárkové šeky Pánské obleky BANDI

Dárkové šeky Pánské oblek...
Kupte dárek svému příteli, manželovi, bratrovi, synovi, tátovi, dědovi, strejdovi, bratranci nebo dobrému kamarádovi. Dárkové šeky jsou vhodným a praktickým dárkem. Nejen k narozeninám, k Vánocům pod stromeček, k výročí, ale také jen tak pro potěšení vašich nejbližších.

Velice si vážíme vašeho rozhodnutí, vybrat dárek pro svého blízkého ve formě pánské společenské módy od Pánské obleky BANDI. 

A navíc! Aby měl vámi obdarovaný ještě větší radost, může při nákupu uplatnit jakoukoliv slevu tak, jako by platil v hotovosti. Díky tomu nakoupí více zboží v hodnotěaž 1.000,- Kč.

Dárkové šeky můžete u Pánské obleky BANDI zakoupit v těchto hodnotách:

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 1.000,- Kč.

V prodejnách Pánské obleky BANDI si vámi obdarovaný může za tento šek vybrat například košili s universální manžetou, pánskou kravatu a opasek z býč kůže.

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 3.000,- Kč.

Vámi obdarovaný si za tento šek může vybrat v prodejnách Pánské obleky BANDI například pánské sako ELDO II. Granito, košili s universální manžetou a pánskou kravatu.

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 5.000,- Kč.

V prodejnách Pánské obleky BANDI si vámi obdarovaný může za tento šek vybrat například pánský oblek CARSON, ručně šitou společenskou obuv a košili na manžetové knoflíčky s krycí páskou knoflíků.

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 7.000,- Kč.

Vámi obdarovaný si za tento šek může vybrat v prodejnách Pánské obleky BANDI například pánský oblek V.I.P., ručně šitou koženou obuv, pánskou košili SLIM, kravatu, manžetové knoflíčky a opasek z býčí kůže.

Dárkový šek Pánské obleky...

Dárkový poukaz v hodnotě 10.000,- Kč.

V prodejnách Pánské obleky BANDI si vámi obdarovaný může za tento šek vybrat například luxusní pánský oblek Prominent, pánský kabát z vlny, koženou společenskou obuv, opasek z býčí kůže, košili s universální manžetou, pánskou kravatu a ponožky z bambusového vlákna.


Máte-li tedy syna před maturitou, promocemi, tanečními nebo manžela před plesem, pracovním povýšením či životním jubileem a stojíte před rozhodnutím, jaký dárek mu koupit k narozeninám, volte praktický dárek - značkovou Pánskou společenskou módu BANDI.


Otázky a odpovědi

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...