Dárky pro muže i ženy

Kuličkové pero BANDI Black - elegantní a praktický dárek

Kuličkové pero BANDI
Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Chtěli byste jim darovat něco luxusního a zároveň praktického?

Kuličkové pero BANDI Black splní vaše požadavky. Je ideálním doplňkem pro ty nejnáročnější, kteří milují eleganci a styl.

Podívejte se na detaily kuličkového pera BANDI a přesvědčte se sami.

Elegance a luxus

Elegantní a luxusní vzhled Kuličkového pera BANDI Black vznikl propojením matné černé barvy a kovových prvků. Stříbrná barva kovových prvků podtrhuje jeho luxusní vzhled a eleganci. Praktická stránka kuličkového pera jej přivedla k samotné dokonalosti.

Kuličkové pero BANDI Blac...

Pro milovníky ručně psaných dopisů

Na první pohled vám může kuličkové pero přidat velké a masivní. Ale není tomu tak. Vyniká svou univerzální velikostí a překvapivou lehkostí. Ideálně padne do každé ruky. Což ocení především dámy. A co víc! Nemusíte se bát, že vám ruka po delší době ustrne a dopsání dopisu vám bude připadat jako nadlidský výkon. Tato výhoda kuličkového pera BANDI nadchne především milovníky ručně psaných dopisů a dokumentů.

Cena Kuličkového pera BANDI Black je 249,-Kč. Už nemusíte hledat praktický a elegantní dárek pro své blízké. Kuličkové pero BANDI Black je ideální volbou. V ceně je zahrnuta také exkluzivní černá dárková krabička.


Darujte svým blízkým kvalitu a eleganci.

Kuličkové pero BANDI Blac...
Dárková krabička - Kuličk...
Kuličkové pero BANDI Blac...

Víte že

Nevíte si rady s výběrem manžetových knoflíčků? Přečtěte si článek Jak vybrat manžetové knoflíčky a budete v obraze. Naleznete v něm všechny důležité informace. Aktuální nabídku manžetových knoflíčků naleznete v internetovém obchodě BandiVamos.cz.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...