Kapesníčky do saka

Kapesníčky do saka – elegantní doplněk pro váš osobitý vzhled

Kapesníček do saka BANDI ...
Kapesníček do saka je jedním z mála doplňků pánské společenské módy, kterým můžete naplno vyjádřit svou osobitost. Zatímco při volbě obleku, košile, obuvi a ostatních doplňků vás částečně omezuje společenská etiketa, pro kapesníček do saka až na výjimky žádná pravidla neexistují.

Abyste měli dostatek možností pro vyjádření vlastního vkusu, najdete v nabídce kapesníčků do saka BANDI více než 40 modelů různých barev a vzorů. Vybírat můžete z jednobarevných kapesníčků bez vzoru i z pestrobarevných modelů s několika různými vzory.

Více info

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...