Kožená galanterie

Pánská kožená aktovka BANDI, model BORGO Nero – praktický a stylový doplněk do zaměstnání i pro volný čas

Pánská kožená aktovka BAN...
Přemýšlíte, v čem nosit notebook, dokumenty a osobní věci, abyste si zachovali elegantní vzhled? Zvolte exkluzivní pánskou aktovku BANDI, model BORGO Nero z prvotřídní kůže. Jedná se o praktický a stylový doplněk, který se výborně hodí k obleku i volnočasovému oblečení. S kvalitní aktovkou uděláte vždy perfektní dojem.

Skvěle ji využijete do zaměstnání, při studiu i ve volném čase. Díky pevné konstrukci v ní můžete nosit dokumenty, knihy i notebook. Přehledné vnitřní uspořádání vám zaručí, že i ve spěchu jednoduše najdete ten správný dokument, váš mobil, klíče nebo peněženku. S pánskou koženou aktovkou BANDI budete vypadat vždy elegantně.


Popis pánské aktovky

Pánská kožená aktovka BAN...
Pánská aktovka je vyrobena z prvotřídní kůže. Díky tomu vám vydrží dlouho jako nová. K dlouhé životnosti přispívají i ochranné kovové prvky na spodní straně, které chrání kůži před opotřebením, když aktovku pokládáte.

Důmyslné vnitřní uspořádání aktovky společně s ideálními rozměry vám zajistí, že budete mít své věci vždy dokonale zorganizovány. Peněženku, doklady, pera a další věci přehledně umístíte do jednotlivých přihrádek a budete mít kdykoli po ruce.  Díky praktické klíčence nemusíte mít strach, že by vám klíče poškrábaly například notebook. Nejen při cestování jistě oceníte, že lze aktovku uzamknout.

Madlo aktovky perfektně a pohodlně padne do ruky. Široký popruh vás nebude tlačit při nošení přes rameno. Díky tomu se vám bude aktovka nosit příjemně, i když ji pořádně naložíte.

Cena elegantní pánské aktovky BANDI, model BORGO Nero je 6.890 Kč a jedná se o novinku.

Kupte si pánskou aktovku v e-shopu www.BandiVamos.cz, nebo navštivte kteroukoli značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.

 

Pánská kožená aktovka BAN...
Pánská kožená aktovka BAN...
Pánská kožená aktovka BAN...
Pánská kožená aktovka BAN...

Rada pro vás

Pokud chcete působit opravdu stylově, doplňte pánskou aktovku stejně kvalitní koženou pánskou peněženkou BANDI. Uděláte tak perfektní dojem v každé situaci, ať už při placení, nebo když budete dávat vizitku obchodnímu partnerovi.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...