Kožená galanterie

Pánské kožené aktovky BANDI - doplněk pro úspěšné muže

Pánská kožená aktovka BAN...
VÝPRODEJ Máte skvěle padnoucí oblek, košili, kvalitní boty, a přesto máte pocit, že vám k dokonalosti něco chybí? Pánská kožená aktovka BANDI vám dodá na respektu, důvěryhodnosti a díky tomu vám zvýší šance na úspěch. 

Exkluzivní pánská aktovka BANDI kombinuje moderní design a praktické využití. Proto je ideálním doplňkem pro muže do zaměstnání nebo do školy. Prvotřídní zpracování každého detailu a použití pevné kůže vám zajistí kvalitu a dlouhou životnost.

Praktická elegance

Pánská kožená aktovka BAN...
Pánská aktovka BANDI je vytvořená z kvalitní matné kůže v hnědém nebo černém provedení. Originální bílé prošití zdůrazňuje elegantní tvar a detaily aktovky. Celý vzhled pánské aktovky oživují kovové prvky ve stříbrné barvě, jako jsou ozdobná spona, zip kapes a poutka.

Bezpečnost vašich věcí zajišťuje zapínání aktovky na kovový zip a dva magnetické knoflíky. Díky zesílenému koženému držadlu se vám bude aktovka pohodlně nosit v ruce. Při delších cestách jistě oceníte odnímatelný popruh přes rameno, který si nastavíte přesně na potřebnou délku.

Vnitřní prostor pánské aktovky je rozdělen tak, aby každý předmět měl své místo. Celá vnitřní část je rozdělená polstrovanou přepážkou. V jedné části přehledně uspořádáte dokumenty klasického formátu A4. Druhá část tvoří bezpečný prostor pro váš tablet nebo notebook do velikosti uhlopříčky 15 palců. Speciální kapsy pro mobilní telefon a psací potřeby vám zajistí, že vše budete mít hned po ruce. Maximální nosnost aktovky je 4,5 kg.

Cena kožené aktovky je 5.599 Kč a můžete si vybrat z provedení v černé nebo hnědé barvě.


Původní cena aktovky: 5.599 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.600 Kč


UPOZORNĚNÍ Tyto modely pánských aktovek jsou ve výprodeji v posledních kusech. Každým dnem se aktovky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, jak dlouho budou pro vás k dispozici. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.

Pánská kožená aktovka BAN...
Pánská kožená aktovka BAN...
Pánská kožená aktovka BAN...


Detail hnědé kožené aktovky

Dokonale sladěné doplňky dodají vašemu vzhledu vysoce elegantní vzhled. K hnědé kožené aktovce doporučujeme taktéž sladit peněženku nebo opasek. Podívejte se na široký výběr pánské kožené galanterie v e-shopu www.BandiVamos.cz za příznivé ceny.

Pánská kožená aktovka BAN...
Pánská kožená aktovka BAN...
Pánská kožená aktovka BAN...
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...