Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky BANDI - doplněk, který Vám dodá nádech luxusu

Manžetové knoflíčky BANDI
Chcete dodat Vašemu vzhledu exkluzivitu? Manžetové knoflíčky jsou krásným a elegantním doplňkem každého gentlemana. Doporučujeme je především pro slavnostní události, jako  je svatba, ples, promoce, jubileum a jiné, kde podtrhnou váš slavnostní vzhled.

Nezapomeňte, že manžetové knoflíčky zvýrazní vaši osobnost  i při běžném nošení obleku, například v pracovním životě. Přečtěte si, jak správně vybírat manžetové knoflíčky.


Podívejte se na aktuální nabídku manžetových knoflíčků a nakupujte z pohodlí vašeho domova na e-shopu www.bandivamos.cz

Vybírejte z široké nabídky manžetových knoflíčků v provedení imitace zlata, stříbra se vzorem i s kamínky, a to ve dvou modelových řadách CLASS a LUX.


Manžetové knoflíčky CLASS

Podívejte se na náhledové fotografie manžetových knoflíčků model CLASS, které si můžete pořídit už od 199 Kč.

Manžetové knoflíčky BANDI...
Manžetové knoflíčky BANDI...
Manžetové knoflíčky BANDI...


Manžetové knoflíčky LUX

Podívejte se na náhledové fotografie manžetových knoflíčků model LUX, které jsou pro vás od ceny 449 Kč.

Manžetové knoflíčky BANDI...
Manžetové knoflíčky BANDI...
Manžetové knoflíčky BANDI...
Manžetové knoflíčky BANDI...
Manžetové knoflíčky BANDI...
Manžetové knoflíčky BANDI...

UPOZORNĚNÍ: Provedení a druhy manžetových knoflíčků zde uvádíme k náhledu jako současný výběr. Sortiment designu se neustále mění. Veškerá nabídka manžetových knoflíčků se nachází na e-shopu www.bandivamos.czTip pro vás

Manžetové knoflíčky doporučujeme také jako vkusný dárek pro muže. Podívejte se na dárkové krabičky na manžetové knoflíčky.


Víte, že? 

Víte, že by manžetové knoflíčky měly být stejného tvaru jako Vaše spona opasku? Podívejte se na elegantní pánské opasky BANDI, které jsou vyrobené z prvotřídní býčí kůže.


 
 
Pouze do 30. 6. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...