Ostatní doplňky

Obal na obleky BANDI plast - dokonalá ochrana obleků a šatů

Obal na pánský oblek BAND...

Pro ochranu proti ušpinění nebo špatným povětrnostním podmínkám při transportu vašeho obleku, košile i kravaty na cestách vám doporučujeme obal na oblek značky BANDI.

Klasický plastikový obal na zip s průhledným okénkem je nejen praktickým doplňkem na cesty, ale oceníte jej i ve vaší šatní skříni. Při dlouhodobém uložení obleku ve skříni v prašném prostředí budete i po měsících uložení oblékat pánský oblek dokonale čistý.


Popis obalu na obleky

Obal na oblek je vyroben z materiálu PEVA v barvě šedočerná. V jeho horní části je otvor pro prostrčení háčku ramínka s oděvy a pro zavěšení na věšák. Po celé délce jedné strany je posuvný zip, který vám umožní snadno založit oděvy do obalu. Pro lepší orientaci v šatní skříni je na obalu plastikové průhledné okénko umožňující velmi dobré rozlišení barvy a vzoru obleku.

Cena obalu na obleky je 99,- Kč a jeho rozměry jsou 100 centimetrů na výšků a 60 centimetrů na šířku.


Fotografie obalu na obleky

Obal na pánský oblek BAND...
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...