Pánské ponožky k oblekům

Pánské kotníkové ponožky - maximální pohodlí každý den

Pánské kotníkové ponožky ...
Pomyslel jste si, že se Vaše chodidla více potí a jdou proto cítit?  Na vině není pocení Vašich nohou.  Je přirozené.  Za vše mohou špatně zvolené ponožky. Pánské kotníkové ponožky z bambusového vlákna oceníte především v letním období, při sportu nebo běžném nošení.

Exkluzivní materiál s bambusovým vláknem propouští vlhkost a zamezuje tak tvorbě nebezpečných bakterií. Ochrání Vaše chodidla před zápachem nepříjemným pocitem propocených nohou.


Více info

Pánské ponožky - zdravá chodidla v pohodlí po celý den

Detail ponožek z bambusov...

Skvělý oblek, padnoucí košile a krásná kravata, ale po vyzutí bot je Váš dobrý pocit ze sebe samého tentam? Pomyslel jste si, že se Vaše chodidla více potí a jdou proto cítit?  Na vině není pocení Vašich nohou.  Je přirozené.  Za vše mohou špatně zvolené ponožky.

Více info

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...