Pánské ponožky k oblekům

Pánské ponožky - zdravá chodidla v pohodlí po celý den

Detail ponožek z bambusov...

Skvělý oblek, padnoucí košile a krásná kravata, ale po vyzutí bot je Váš dobrý pocit ze sebe samého tentam? Pomyslel jste si, že se Vaše chodidla více potí a jdou proto cítit?  Na vině není pocení Vašich nohou.  Je přirozené.  Za vše mohou špatně zvolené ponožky.

Popis ponožek z bambusového vlákna

Ponožky z bambusového vlá...
 Ponožky z bambusového vlákna jsou velmi měkké a příjemně sedí na noze. Svoje unikátní vlastnosti udržují i po vyprání. Bambusové ponožky v prodloužené délce jsou opatřeny zdravotním lemem, aby Vás při celodenním nošení netrápily otlaky na lýtku. Ponožky v této prodloužené délce oceníte k pánskému obleku do zaměstnání, do společnosti i pro volný čas.

Bambusové vlákno oproti běžným materiálům vyniká jedinečnými antibakteriálními a antimykotickými vlastnostmi. Propouští vzduch a skvěle odvádí vlhkost a pot směrem od Vaší pokožky. Díky této termoregulaci snižují v létě teplotu Vaší nohy o 2 až 3° C oproti teplotě okolí. V zimě naopak Vaši nohu příjemně zahřejí a Vy neprochladnete.

Společenská etiketa

Pánské ponožky BANDI
Extra zvýšená výška ponožek je vhodná zejména k pánským oblekům. To je pro Vás výhodné, pokud si ve společnosti vykasáte kalhoty a usednete. Můžete si být jisti, že Vám není vidět holenní část nohy.

Barva ponožek by měla odpovídat barvě nohavic nebo být o stupeň tmavší. Zároveň by barva ponožek měla ladit s barvou obuvi. V případě použití hnědých ponožek k hnědému obleku není přípustné mít černé boty. Pokud si vezmete hnědý oblek, je zcela nepřípustné k němu kombinovat černé boty.


Cena pánských ponožek z bambusového vlákna je 89 Kč. Zvolit můžete ponožky barvy černé, hnědé, tmavě šedé, světle šedé a bílé. Díky tomu je perfektně sladíte s látkou každého pánského obleku a kalhot. Pánské ponožky si můžete vybrat v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo z pohodlí domova na e-shop www.BandiVamos.cz.

Doporučujeme

Užijte si absolutní pohodlí v elegantní společenské obuvi, která je zhotovená z prvotřídní kůže. Všechny modely pánské obuvi BANDI jsou ručně ušité a precizně zpracované. Díky tomu je obuv vysoce kvalitní a vydrží Vám dlouho jako nová. Podívejte se na široký výběr modelů pánské společenské obuvi vhodné pro každou pracovní i společenskou událost.

Pánská obuv BANDI, model ...
Pánská obuv BANDI, model ...
Pánská obuv BANDI, model ...
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...