Pánské šály, šátky

Pánské šátky BANDI - pro moderní muže, kteří milují styl

Pánský šátek Bozzolo
Hledáte stylový a elegantní doplněk do chladného počasí, který Vás zahřeje? Pánské šátky BANDI z módní řady Bozzolo můžete nosit jak do práce, tak ve volném čase k ležérnímu oblečení. Šátek skvěle zkombinujete s volnočasovým sakem i se svetrem či vestou. Moderní design navržený podle nejnovějších světových trendů dodá Vašemu oblečení svěží vzhled. 

Podívejte se, z jaké nabídky barev a vzorů pánských šátků nového modelu Bozzolo můžete vybírat. 


Více info

Pánské šály EXCLUSIVE - jedinečný doplněk pro náročné muže

Pánská šála BANDI

Jste nároční ve výběru vašeho oblečení? Vyhledáváte kvalitní doplňky, které oživí váš celkový outfit? Pánské šály EXCLUSIVE od BANDI splní vaše očekávání. Exkluzivní pánské šály jsou nejen velice elegantním, ale také velice praktickým doplňkem. V chladném a sychravém počasí se budete cítit vždy velice příjemně a v teple.

Podívejte se na detaily pánských šál EXCLUSIVE a přesvědčte se sami.

Více info

 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...