Pánské šály, šátky

Pánské šály LUX - ten nejvyšší komfort a pohodlí

Pánská šála LUX 31

Je Vám zima? Hledáte elegantní a praktický doplněk do chladného počasí? V luxusní pánské šále LUX od značky BANDI se budete cítit pohodlně a v teple po celý den.

Exkluzivní pánské šály LUX vás očarují svými barvami a provedením. Chcete se o nich dozvědět více? Přečtěte si celý článek a inspirujte se.

Popis pánských šál

Pánská šála LUX 38
Pánská šála LUX vás zahřeje i v těch nejmrazivějších dnech. A co víc! Současně oživí váš outfit. Nejen že se budete cítit jako v bavlnce, ale navíc budete vypadat velice elegantně. Pánské šály LUX byly vyrobeny v několika barevných variacích. Stačí si jen vybrat vaši barvu. V pánské šále LUX vynikne váš styl a charizma. Pánskou šálu si můžete obléct nejen k pánskému kabátu, ale také ke sportovní nebo volnočasové bundě.

S pánskou šálou z 100% umělého hedvábí se nemusíte obávat nepříjemné statické elektřiny, která na sebe chytá všelijaká smítka. Navíc se vám nestane, že se pánská šála začne žmolkovatět a ztrácet tak svůj jedinečný vzhled. Pokud pánskou šálu odložíte či schováte do své aktovky, pánská šála neztratí svůj tvar a nepokrčí se vám. V pánské šále LUX budete vypadat za každé situace oslnivě. A to není všechno!

Pánská šála LUX 40
Exkluzivní materiál pánské šály LUX je velice příjemný na dotek. Díky složení materiálu se nemusíte obávat, že vás pánská šála bude kousat nebo jinak dráždit. Po celý den se budete cítit jako v bavlnce. A cítit se pohodlně a sebejistě je důležité. Hlavně tehdy, když vás čeká významná pracovní schůzka nebo rande. Nechcete přece přijít podrážděný a nervózní, protože máte na sobě něco, co vás vytáčí. V pánské šále LUX od BANDI se vám to nestane!

Pánská šála LUX od BANDI za cenu od 299,-Kč je vhodným dárkem pro každého muže. Nejen že ho potěšíte, ale navíc mu darujete nový jedinečný kousek do jeho šatníku. Stačí si jen vybrat z nabídky barevných kombinací.

Detaily pánských šál LUX

Barvy a vzory pánských šál LUX se mohou měnit. Podívejte se na aktuální nabídku pánských šál EXCLUSIVE v internetovém obchodě BandiVamos.cz. Nakupujte z pohodlí vašeho domova.

Pánská šála LUX 35
Pánská šála LUX 36
Pánská šála LUX 37

Tip pro Vás

Hledáte vhodný pánský svetr, který se bude hodit jak do práce, tak pro volný čas? Podívejte se na aktuální nabídku pánských svetrů od značky BANDI v internetovém obchodě BandiVamos.cz. Exkluzivní materiál a design pánských svetrů BANDI vás přímo oslní.

Mohlo by vás zajímat

Nevíte si rady s výběrem manžetových knoflíčků? Přečtěte si článek Manžetové knoflíčky - doplněk skutečného gentlemana. V článku naleznete všechny důležité informace a zájmavosti. Manžetové knoflíčky skvěle oživí váš outfit a podtrhnou událost, pro kterou jste si je zvolili.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...