Úvodní strana

Nemáte čas nakupovat ve všední dny? Využijte k poklidnému nákupu státní svátek dne 1. 5. 2017

Prodejna Pánské obleky BA...
Chystáte se 1. máje na nákupy, nebo jen nestíháte nakupovat ve všední dny? Značkové prodejny Pánské obleky BANDI jsou pro vás otevřeny i v den státního svátku 1. 5. 2017, a to po celý den. Máte jedinečnou možnost využít tento den k pohodlnému nákupu pánského společenského oblečení například na svatbu, do zaměstnání či pro volný čas.

Přijměte pozvání na dobrou kávu, při které si s odbornými poradci vyberete oblečení tak, abyste vypadali skvěle a udělali dojem, ať už se chystáte kamkoli.

Více info...
 
NOVINKY z pera návrhářů od BANDI - rychlé přeměny společenských outfitů na volnočasové

Bílé sako BANDI
Návrháři od BANDI si zadali vytvořit na léto 2017 módní outfity pro muže tak, aby propojili volnočasovou módu se společenskou. A nebylo to nic jednoduchého. Jen si zkuste představit bílý oblek pro ženicha na svatbu. Co pak s ním, po svatbě? Přece se nepověsí na věky věků do skříně!? A tady byl prostor pro profesionály, pod vedením zkušené šéfdesignerky Denisy Gróffové.

Podívejte se, jaké kouzla vytvořili návrháři od BANDI a zhodnoťte sami, jak se jim tvorba outfitů pro moderního muže povedla. Vznikly opravdu prvotřídní kousky módního a praktického oblečení, které již brzy najdete v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo na e-shopu www.BandiVamos.cz.

Více info...
 
Moderátora Jana Krause v pořadu SHOW JANA KRAUSE obléká značka Pánské obleky BANDI

Moderátora Jana Krause ob...
Každou středu večer ve 21:35 se na televizní stanici PRIMA můžete dívat na talkshow Show Jana Krause. Moderátora Jana Krause v populárním pořadu SHOW JANA KRAUSE obléká značka Pánské obleky BANDI. Zhodnoťte sami, jestli to Janu Krausovi sluší. 

Podívejte se na novou znělku pořadu.

Více info...
 
Pánské kožené aktovky BANDI - doplněk pro úspěšné muže

Pánská kožená aktovka BAN...
VÝPRODEJ Máte skvěle padnoucí oblek, košili, kvalitní boty, a přesto máte pocit, že vám k dokonalosti něco chybí? Pánská kožená aktovka BANDI vám dodá na respektu, důvěryhodnosti a díky tomu vám zvýší šance na úspěch. 

Exkluzivní pánská aktovka BANDI kombinuje moderní design a praktické využití. Proto je ideálním doplňkem pro muže do zaměstnání nebo do školy. Prvotřídní zpracování každého detailu a použití pevné kůže vám zajistí kvalitu a dlouhou životnost.

Více info...
 
Reklamní spot Pánské obleky BANDI - znáte z TV

Pánské obleky BANDI - rek...
Reklamní spot módní značky Pánské obleky BANDI. Znáte z televizních obrazovek. 

Reklama BANDI manažer 2017 představuje úspěšného manažera. Profesionála, který ví, že je potřeba mít informace, znalosti, strategii pro jednání a správné oblečení. Toto jsou nutné základy pro skvělé výsledky při obchodních jednáních. Podívejte se na video.

Více info...
 
Obleky k maturitě – speciální SLEVA pouze pro studenty

Obleky k maturitě – speci...
Bojíte se maturity? Oblékněte se správně a půl maturity máte v kapse. Neutrácejte při výběru správného oblečení zbytečně. Využijte speciální SLEVY pouze pro studenty a ušetřete své peníze.

Pořiďte si k maturitní zkoušce pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Corso v ceně 5.999 Kč nyní za zvýhodněnou cenu 3.499 Kč. Ušetříte 2.500 Kč. Odborní poradci od BANDI vám s výběrem vhodného oblečení rádi poradí, abyste vypadali skvěle a měli větší šanci na úspěch.

Více info...
 
Chceš se stát známým modelem? Přijď na CASTING značky Pánské obleky BANDI

Casting 2017
Máš možnost stát se známým a úspěšným modelem. Nezáleží na tom, jestli jsi profesionální model, nebo chceš jen využít šanci. Příležitost má každý muž, který chce odstartovat svou novou kariéru. Vyplň přihlášku a přihlas se na casting.


Registrace uzavřena. Vybraným uchazečům byl zaslán e-mail s organizačními pokyny.

Více info...
 
Hokejista Jaromír Jágr vyměnil dres za smoking od BANDI

Jaromír Jágr v prodejně P...
Slavnostní zahájení ročníku 2016 Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si nenechal ujít také světoznámý útočník a ikona hokeje Jaromír Jágr. Pro tento slavnostní okamžik zvolil černý smoking značky BANDI.

Je potřeba uznat, že zvolil správně, protože pro slavnostní zahájení MFFKV je smoking více než povinností. Jiné oblečení by nebylo vhodné.

Více info...
 
Pozor! Nová adresa prodejny Pánské obleky BANDI - Brno

Interiér prodejny Pánské ...
Od 16. října je prodejna Pánské obleky BANDI - Brno v objektu DORN vedle Vaňkovky. Prodejna na Václavské ulici byla přestěhována.

Srdečně vás zveme do příjemného prostředí nové prodejny, která vás svým originálním interiérem a příjemnou atmosférou jistě zaujme. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem, abyste vypadali dokonale. Užijte si nákupy bez stresu ve výjimečném prostředí, s dobrou kávou a pozorností, kterou vám odborní poradci vždy rádi věnují.

Čtěte více a dozvíte se, kde se nový objekt DORN nachází.

Více info...
 
Pánské spodní prádlo BANDI – pohodlně v každé situaci

Značkové spodní prádlo BA...
NOVINKA Návrháři od BANDI dokončili novou kolekci spodního prádla pro muže. Můžete si vybírat z kvalitních boxerek a nátělníků z přírodních materiálů.

Produkce značkových nátělníků je vhodná nejen pro sportovní aktivity, ale také ke společenskému oblečení. Nátělníky nosí muži pod společenskou košili spolu s oblekem, aby nátělník absorboval pot a nebyl v kontaktu s košilí. To přivítají jejich protějšky, protože nemusí často prát košile. A proč bylo prádlo testováno?

Více info...
 
Pánský plášť BANDI, model slim Ralf – limitovaná edice Tomáš Verner

Pánský plášť BANDI, model...
AKCE Potřebujete plášť, který si můžete obléct i k pánskému obleku i k riflím ve volném čase? Pak oceníte pánský plášť model Ralf z limitované edice, který je ideální i do chladnějšího počasí. 

Plášť se skvěle hodí k pánským oblekům, protože svou délkou zakrývá sako a vy tak budete stále vypadat elegantně. Zároveň se neostýchejte vzít si jej i k riflím pro nošení ve volném čase.  Plášť v šedé barvě se stane nepostradatelnou součástí vašeho šatníku, vynosíte jej do zaměstnání i do společnosti.


Více info...
 
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Stabio – Výjimečný oblek vhodný jak do zaměstnání, tak pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
NOVINKA Hledáte moderní elegantní oblek, který si můžete obléct do zaměstnání i na různé společenské události? Pak je tu právě pro vás novinka z dílny návrhářů od BANDI.

Elegantní pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Stabio doporučujeme použít do zaměstnání i na veškeré společenské události. Například na svatbu, na ples, do tanečních, při návštěvě divadla, na oslavy jubileí a podobně. S pánským oblekem BANDI model SLIM FIT II. Stabio budete mít jistotu, že jste oblečený nejen elegantně, ale i správně.

Více info...
 

 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...