Probíhající AKCE

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Pietro

Pánské volnočasové kalhot...
VÝPRODEJ Pánské volnočasové kalhoty DANTE Pietro vám zaručí, že se budete cítit pohodlně i po celodenním nošení. 

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Pietro, doporučujeme nosit na neformální večeře, na rande nebo třeba do kina. Doporučujeme je také do zaměstnání, kde nemusíte nosit formální oblečení. 


Popis pánských kalhot

Pánské volnočasové kalhot...
Kalhoty DANTE Pietro jsou ušity z pevné šedé látky. Kalhoty jsou jedinečné díky modernímu zdobení kovovými prvky. Nad pravou zadní kapsou s nápisem BANDI VAMOS, u levé klínové kapsy s nápisem LIMITED EDITION. 

Pro volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Pietro, byl zvolen oblíbený slim střih, tedy vyštíhlený. Proto vám kalhoty dokonale padnou. Příjemný a měkký materiál ze 100% přírodní bavlny zaručí, že se budete cítit pohodlně i po celém dni. Kalhoty jsou z pevné teplejší látky, proto je využijete i v chladném počasí.

Cena volnočasových kalhot je 1.699 Kč. Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Původní cena kalhot: 1.699 Kč

Nová výprodejová cena: 899 Kč

Ušetříte: 800 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Tip pro Vás

Jak vypadat skvěle i ve volném čase? K volnočasovým kalhotám DANTE Pietro vybírejte volnočasovou košili BANDI


Doporučujeme

K volnočasovým kalhotám patří volnočasová obuv. Abyste vypadal dokonale, volte ke kalhotám DANTE Pietro ručně šitou obuv BANDI

 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...