Probíhající AKCE

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESSENTE Nero

Pánské kalhoty BANDI, mod...
AKCE Kvalitní, pohodlné kalhoty, ve kterých budete vypadat skvěle. Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model ESSENTE Nero jsou tou správnou volbou pro každého muže. Dokonale vám padnou a perfektně doplní váš vzhled.

Tyto pohodlné kalhoty v černé barvě se perfektně hodí na procházku městem, do parku, na rande i do kavárny. Stejně dobře si je můžete vzít i do práce, pokud nemusíte nosit formální oděv.

Popis pánských kalhot

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Kalhoty jsou ušité z kvalitní látky složené z 97 % přírodní bavlny a 3 % elastanu. Díky použití těchto materiálů jsou velmi lehké a příjemně se nosí. Vyštíhlený střih kalhot vám dokonale padne. Díky příměsi elastanu v látce budete mít dostatek volnosti při pohybu.

Cena pánských volnočasových kalhot BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Nero je 1.899 Kč a jedná se o novinku dle nejnovějších módních trendů.

Přijďte si kalhoty vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat to správné oblečení, abyste vypadali opravdu dokonale.

Pozor, tyto pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Nero můžete zakoupit i přes e-shop www.BandiVamos.cz.


Původní cena kalhot: 1.899 Kč

Akční cena kalhot: 1.499 Kč

Ušetříte: 400 Kč


Akce platí pouze do 31. 1. 2018.


Další barvy volnočasových kalhot ESSENTE

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESSENTE Sangre

Pánské volnočasové kalhot...

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESSENTE Blu

Pánské volnočasové kalhot...

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...