Probíhající AKCE

Nový pánský parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji

Parfém BANDI Aprimé for m...
AKCE Exkluzivní parfém BANDI Aprimé for Men je nyní v prodeji. Máte tak jedinečnou příležitost pořídit si tuto luxusní parfémovou vodu, vyrobenou ve spolupráci s francouzskými parfuméry.

Pokud hledáte dokonalý dárek, kterým zaručeně potěšíte každého muže, pak je parfém BANDI Aprimé for Men jednoznačnou volbou. Mužná vůně, plná svůdných esencí z exotických dřevin a koření, představuje dokonalou vůni pro opravdového muže.

Vyhněte se předvánočnímu shonu a nakupte nyní parfém za zvýhodněnou cenu. Přečtěte si tipy, jak při nákupu parfému ušetřit.Tipy jak ušetřit

Pánský parfém BANDI Aprim...
Standardní cena parfémové vody BANDI Aprimé for Men je 1.490 Kč. Pozor, pouze od 10. 11. do 23. 12. jej získáte za skvělou akční cenu 1.290 Kč. Pokud chcete při nákupu parfému ušetřit ještě více, využijte těchto tipů:

1. Získejte SLEVOVÝ POUKAZ v hodnotě 200 Kč společně s TESTEREM. Ten obdržíte ZDARMA při nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz. Použití poukazu je množstevně omezeno a platí pouze pro prvních 1.000 zákazníků, tak si pospěšte, ať ušetříte. Počet testerů je omezen.

Při uplatnění slevového poukazu získáte parfém BANDI Aprimé for Men za 1.090 Kč. Ušetříte 400 Kč.

2. Uplatněte VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 200 Kč, který dostanete od 1. 9. 2017 ke každému nákupu v prodejnách či e-shopu. Poukaz lze uplatnit pouze od 1. 11. do 23. 12. 2017.

Při uplatnění vánočního dárkového poukazu získáte parfém BANDI Aprimé for Men za 1.090 Kč. Ušetříte 400 Kč.

Pokud současně uplatníte SLEVOVÝ POUKAZ a VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ získáte parfém za luxusní cenu 1.090 Kč. Ušetříte 400 Kč, a to se vyplatí.

3. Nezapomeňte při nákupu využít svou V.I.P. Club kartu BANDI a nakupujte se slevou až 15 %. 

- Karta V.I.P – sleva 5 % – výsledná cena parfému 1.215 Kč
- V.I.P Silver Card – sleva 10 % – výsledná cena parfému 1.141 Kč
- V.I.P. Golden Card – sleva 15 % – výsledná cena parfému 1.066 Kč.

Nejste ještě členem V.I.P. Clubu Bandi? Přečtěte si, jak se jím můžete stát a jaké výhody vám toto exkluzivní členství nabízí.

Pozor, pokud současně uplatníte SLEVOVÝ POUKAZ a VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ, tak nelze ještě navíc použít slevu z karty V.I.P. Clubu BANDI.

Neváhejte a kupte si originální parfém od BANDI, než se vyprodá. Využijte jedinečných slev a nakupte nyní parfém BANDI Aprimé for Men za zvýhodněnou cenu v kterékoli značkové prodejně Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz.
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...