Probíhající AKCE

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Unicco – pro váš elegantní vzhled i ve volném čase

Pánské volnočasové sako B...
AKCE Chcete vypadat elegantně i ve volném čase? Doporučujeme tuto stylovou novinku. Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Unicco ušité v moderním vyštíhleném střihu, které vám dokonale padne. Vynosíte ho ve volném čase, například na rande, na procházku parkem, do kina i kavárny. Oblékněte si ho ke svým oblíbeným džínům nebo k volnočasovým kalhotám BANDI.

Sako je ušité ve střihu SLIM, což znamená, že je vyštíhlené. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Skvěle se hodí pro muže všech typů postav. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.

Popis pánského saka

Pánské volnočasové sako B...
Sako je ušité z kvalitní látky tmavě modré barvy. Pro váš uvolněnější pocit návrháři od BANDI zvolili dva rozparky na zadní straně saka. Klasické klopy a dvouvýpustkové kapsy s patkou působí velice elegantním dojmem. Stejně tak bude působit i muž, který si sako oblékne.

Volnočasové pánské sako BANDI, model SLIM Unicco je ušité z exkluzivního materiálu složeného z 65 % bavlny, z 35 % viskózy a 3 % elastanu. Díky tomu je sako lehké a prodyšné. To oceníte zvláště při horkých dnech. Budete se cítit pohodlně po celý den a nebudete se v něm tolik potit.

Cena pánského saka BANDI, model SLIM Unicco je 5.199 Kč a jedná se o novinku z volnočasové kolekce.

Přijďte si sako vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat to správné oblečení pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Pozor, toto pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Unicco můžete zakoupit i přes e-shop www.bandivamos.cz.


Původní cena saka: 5.199 Kč

Akční cena saka: 3.699 Kč

Ušetříte: 1.500 Kč


Pozor, akce platí pouze do 20. 12. 2017.


Detaily pánského saka

Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...

Rady a tipy

Víte, že muži, kteří nosí pánský oblek nebo sako, mají větší úspěch u žen bez ohledu na věk? Přečtete si, jak to funguje v článku Proč mají muži v oblecích větší úspěch u žen?
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...