Probíhající AKCE

Akce Voucher 5% sleva pro první nákup

VOUCHER BANDI 5% sleva pr...

Mnozí z vás, kteří jste navštívili internetové stránky BANDI.cz, se nyní chystáte k nám do prodejny s plánem nakoupit společenskou módu. Vážíme si tohoto rozhodnutí a rádi bychom se vám odměnili 5% slevou již při prvním nákupu v prodejně Pánské obleky BANDI.

Pro získání slevy je ovšem zapotřebí správně vyplnit jednoduchý a krátký Test pro muže, který má 11 otázek. Za správný test bude považován ten, u kterého bude vyhodnocení správných otázek minimálně 70 % a bude u něj řádně vyplněno jméno, příjmení a e-mailová adresa.

V případě minimálně 70 % správných odpovědí Vám pak na tuto e-mail adresu zašleme odkaz ke stažení souboru VOUCHER 5 % ve formátu souboru PDF, který si stáhnete, vytisknete a vezmete sebou. Takto vytištěný VOUCHER předložíte personálu prodejny před placením. Mnoho odpovědí na otázky v testu najdete na našich stránkách bandi.cz.


Jak výhodný je VOUCHER s 5% slevou vám ukážeme na názorném příkladu vzorového nákupu:


Pánský oblek např. 5.099,- Kč + košile 779,- Kč + opasek z býčí kůže 499,- Kč + kožená obuv 1.679,- Kč + ponožky z bambusového vlákna 89,- Kč =

Cena: 8.145,- Kč

Cena po uplatnění VOUCHER karty Sleva 5 %: 7.738,- Kč

UŠETŘÍTE: 407,- Kč
10 důvodů proč koupit pánský oblek u Pánské obleky BANDI?


1) Modely pánských obleků a použité látky sledují trendy světové módy.

2) Ceny obleků jsou dostupné široké veřejnosti už od 2.999 Kč.

3) V obleku od Pánské obleky BANDI se budete cítit pohodlně.

4) Obleky vám upravíme na míru ZDARMA.

5) K oblekům nabízíme vše, co k nim patří a oblékneme vás od hlavy až k patě, doslova.

6) Pro vaši postavu nabízíme široký sortiment modelů a látek v rozměrové řadě od 42/164 do 64/194.

7) Užité materiály neustále průběžně obměňujeme tak, abyste se nepotkávali s kolegou ve stejném obleku a byli originální.

8) Personál prodejen Pánské obleky BANDI tvoří profesionálové. Poradí vám nejen ve výběru obleku pro určitou událost nebo ve sjednocení barev dle vašeho typu, ale také ve způsobu užívání ve společnosti.

9) Při cenových relacích obleků v prodejnách Pánské obleky BANDI můžete mít v šatníku obleky minimálně dva. To proto, abyste nechodili stále v jednom a měli k dispozici  alespoň pracovní oblek matný a slavnostní lesklý oblek.

10) V obleku od BANDI uděláte dojem.
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...