Probíhající AKCE

BANDI V.I.P. karta – speciální slevy a exkluzivní výhody pro věrné klienty

Věrnostní V.I.P. karta BA...
Věrnostní V.I.P. karta vám přináší skvělé výhody, abyste zbytečně neutráceli. Nyní získáte až 15% slevu na každý nákup. A to ještě není všechno. Každý měsíc pro vás budou vybrané produkty, a to i z nové kolekce, za speciální V.I.P. cenu. Díky tomu ušetříte až tisíce korun.

Nezáleží na tom, jestli nakupujete pravidelně nebo jednou za čas. BANDI V.I.P. karta se vám vždy vyplatí. Přečtěte si, jak se stanete V.I.P. klientem a jaké další výhody získáte.

Exkluzivní výhody s BANDI V.I.P. kartou

1.) Při  každém nákupu uplatníte V.I.P. slevu na nezlevněné zboží v prodejnách BANDI a v e-shopu www.BandiVamos.cz.

2.) Standardní úpravy obleku na míru budete mít vždy zdarma.

3.) Vybrané produkty, a to i z nové kolekce, získáte za speciální V.I.P. cenu. Díky tomu ušetříte až tisíce korun.

4.) Při nákupech se vám budou načítat body. Ti z vás, kteří budou mít na svém kontě 150 000 bodů, se stanou automaticky držiteli V.I.P. Golden Card s 15% slevou, která platí napořád.

5.) Při nákupu v e-shopu www.BandiVamos.cz kartu nepotřebujete. Po přihlášení do systému se vám budou automaticky zobrazovat ceny s vaší V.I.P. slevou. Přihlašovací údaje vám budou zaslány na e-mail po založení V.I.P. karty BANDI.


V.I.P. Card - sleva 5 %

Věrnostní V.I.P. karta BA...
Elegantní černou V.I.P. kartu získáte za jakýkoliv nákup nad hodnotu 3.000 Kč v prodejnách BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.czPři každém dalším nákupu již uplatňujete slevu 5% a čerpáte věrnostních výhod, které pro vás připravujeme každý měsíc. Zároveň se vám na kartu načítají body pro dosažení exkluzivní V.I.P. Golden Card s 15% slevou.

Vlastníte-li papírovou V.I.P. kartu, prodejci vám ji v kamenných prodejnách BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz automaticky vymění za novou, plastovou. 


V.I.P. Silver Card - sleva 10 %

Jste student a vlastníte ISIC kartu? Čerpejte ještě větších výhod a nechte si vytvořit kartu u BANDI, kdy při každém nákupu získáte speciální studentskou V.I.P. Silver Card s 10% slevou. Oproti průkazu ISIC můžete díky BANDI V.I.P. Silver kartě nakupovat za výhodné V.I.P. ceny a sbírat body k dosažení V.I.P. Golden kart s 15 % slevou. Za pánský oblek k maturitě nebo ke státnicím můžete ušetřit i několik tisíc korun. Elegantní stříbrnou V.I.P. kartu získáte za jakýkoliv nákup nad hodnotu 3.000 Kč ve značkových prodejnách BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz.


V.I.P. Golden Card - sleva 15 %

Vážíme si věrných klientů a proto jim chceme zajistit maximální výhody. Po dosažení 150.000 bodů za své nákupy získáte prestižní V.I.P. Golden Card BANDI, kterou nemá každý. Značková pánská společenská móda BANDI pro vás bude již napořád o 15% levnější. Celková finanční úspora je například pro manažera i několik desítek tisíc korun ročně. 


Podmínky V.I.P. karty

- Pro uplatnění slevy v kamenných prodejnách BANDI vždy předložte kartu prodejci u pokladny.

- Pro uplatnění slevy na e-shopu se jednoduše přihlašte pomocí přihlašovacích údajů, které vám budou po založení karty zaslány na e-mail.

- Sleva se nevztahuje na akční zboží a nelze ji sčítat s jinými slevami či akcemi BANDI.

- V.I.P. Silver Card může získat pouze student. Karta má omezenou platnost do měsíce maturitní zkoušky nebo u studenta vysoké školy do 26 -ti let věku včetně.


alt

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...