Aktuality

BANDI předal šek v hodnotě 50.000 Kč výherci soutěže Galashow s latinou 2016

Předávání šeku BANDI
1. října se v Ostravě konalo finále Super Grand Prix v latinskoamerických tancích, které jste mohli vidět také v přímém přenosu na ČT1. Generálním partnerem této akce byla značka Pánské obleky BANDI. Diváci v hale i u televizních obrazovek mohli tipovat vítěze a vyhrát šek v hodnotě 50.000 Kč na nákup v prodejnách Pánské obleky BANDI. 

Ze správných odpovědí tipovací soutěže byl vylosován pan Rubáš z Horšovského Týna. Cenu si byl osobně převzít v plzeňské prodejně Pánské obleky BANDI. Využili jsme této příležitosti a zeptali se vítěze, co s výhrou udělá a jaký z toho všeho má pocit:


„Za čtrnáct dní se chystáme se ženou do divadla, takže výhra přišla v ten pravý čas. Doporučil bych taky každému, kdo ještě v prodejně Pánské obleky BANDI nebyl, ať si určitě vyzkouší zdejší servis. To se v Čechách jen tak nevidí. Opravdu si to tady užívám! Dal jsem si výbornou kávu a dozvěděl se, jak správně oblečení zkombinovat. Měl jsem už na sobě různé barvy košil, kravaty, oblek, boty a taky spoustu věcí z nové kolekce. Na některé modely bych si sám ani netroufl, ale zjistil jsem, že není důvod.  Zkusil jsem taky smoking, ten už mám v plánu delší dobu. „ říká pan Rubáš, výherce šeku.


Předávání šeku BANDI
Předávání šeku BANDI
Předávání šeku BANDI
Galashow s latinou 2016
Galashow s latinou 2016
Galashow s latinou 2016


Chystáte se také do divadla, na ples nebo jinou společenskou událost? Vybírejte z široké nabídky pánských obleků BANDI a nechte se inspirovat, jak se správně obléknout a vypadat dokonale!

Tato přehlídka nejlepších profesionálních párů světa, která je pro svou špičkovou úroveň v tanečních kruzích označována za obdobu tenisového grandslamového turnaje, proběhne v letošním roce kromě Ostravy pouze ve Stuttgartu a ve Vídni.

A právě finále ostravské taneční Super Grand Prix bude ozdobou již osmého ročníku tanečně zábavného pořadu České televize Galashow s latinou. Jeho průvodci budou premiérově Adéla Banášová a Leoš Mareš, kteří o svém vztahu k tanci dali vědět účastí v taneční show ČT StarDance a její slovenské obdobě Let’Dance!

O hudebně zábavnou část letošní Galashow s latinou 2016 se postarají Michal David, úřadující československá Superstar Emma Drobná, Martin Chodúr, Markéta Konvičková, Rock and Roll Band Marcela Woodmana, Jaroslav Kuneš, ostravští mistři světa v salse Michaela Gatěková a Jakub Mazůch a další.
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...