Aktuality

Dárek pod stromeček nemusíte balit. V BANDI jej zabalí za vás

Pánské obleky BANDI - dár...
DOPORUČUJEME Neztrácejte čas se zdlouhavým balením vánočních dárků pro své příbuzné. Šetřete svůj čas v předvánočním shonu.

Zapomeňte na metry lepící pásky a potrhaný balící papír. V BANDI pro vás připravili luxusní dárkové krabice, které můžete mít za pouhou korunu. Jak na to?


Vyberte vánoční dárky pro vaše muže ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz. Nakupte nad 700 Kč a obdržíte dárkovou krabici pouze za korunu. Podle velikosti dárku vybírejte ze tří rozměrů dárkových krabic.

Například pro kravatu je perfektní dárková krabice malá. Pro pánské opasky a větší doplňky volte krabici střední. Na svetry, košile a další dárky je nejlepší dárková krabice velká.

Stále přemýšlíte, jaký dárek od Ježíška muže potěší? Prohlédněte si tipy na vánoční dárky, které jsme pro vás připravili v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Ale neodkládejte to. Vánoce jsou za dveřmi a dárkové krabice budou za 1 Kč pouze do 23. prosince.

Akce se nevztahuje na nákupy s 50% slevou v rámci mimořádného poděkování pro záchranné složky.

Podmínky akce

Akce platí pouze od 1. 12. do 23. 12. 2017 při nákupu dárků nad 700 Kč.

Pánské obleky BANDI - dár...
Pánské obleky BANDI - dár...
Pánské obleky BANDI - dár...
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...