Aktuality

BANDI děkuje a naděluje policistům, hasičům, záchranářům, příslušníkům vězeňské služby a justiční stráže 50% slevy

Vánoční dárek pro IZS 201...
Vánoční dárek od BANDI pro policisty a záchranné složky. Poděkování za to, že za nás denně v práci nasazují své zdraví i životy.

Mimořádná vánoční akce pro policisty, hasiče, záchranáře a nově také příslušníky vězeňské služby a justiční stráže, letos začne už 9. prosince a potrvá pouze 12 dní. BANDI si cení každodenní rizikové práce členů záchranných složek. Jako poděkování jim přináší dárek ve formě 50% SLEVY na pánskou módu BANDI, a to právě v období Vánoc.

Hasiči, policisté, záchranáři, příslušníci vězeňské služby a justiční stráže budou letos nakupovat od 9. do 20. prosince 2016 ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI společenskou i volnočasovou módu za poloviční ceny. Připravte se na Vánoce a blížící se plesovou sezónu tak, abyste zbytečně neutráceli.

Proč BANDI odměňuje záchranné složky

„Policisté, hasiči, záchranáři, příslušníci vězeňské služby a justiční stráže při výkonu své profese za nás za všechny nasazují své zdraví i životy. Oproti jiným profesím jsou však často nedocenění. BANDI si váží jejich práce, při které chrání a zachraňují zdraví a životy nás i našich blízkých.“ Vysvětluje majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš. „Je naprosto v pořádku, že si sportovec na olympiádě vyběhá medaili a k tomu odměnu v řádu statisíců korun. Není ovšem v pořádku, že si policista odběhá 10 let ve službě, takové peníze neuvidí a mnohdy nedostane ani tu medaili. I když by se mohlo jevit, že práce policisty je stejná jako například práce pekaře, není tomu tak. Pekař neodchází z domu od rodiny do práce s předpokladem rizika zdraví a újmy na životě. A bohužel mnohdy pekaři pobírají vyšší mzdu než policisté.“

Proto chce módní značka Pánské obleky BANDI poděkovat a darovat 50% slevu všem, kteří si to vzhledem k jejich rizikovému zaměstnání zaslouží. Majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš dále dodává: „Když jsme tuto děkovnou akci vyhlásili v loňském roce, stály před značkovými prodejnami BANDI, dlouhé fronty. Tuto akci využily stovky příslušníků záchranných složek. Velice mne těšilo, že tato forma poděkování padla na úrodnou půdu. Je velmi milé číst děkovné emaily od krajských ředitelů, které člověka utvrdí v tom, že udělal správnou věc. Nešlo tedy jinak než dárek od Ježíška pro záchranné složky letos zopakovat. Vánoční svátky jsou časem díků, dobrých skutků a zázraků.“

S 50% slevou se tedy příslušníci záchranných složek mohou připravit na plesovou sezonu, vymódit se k vánočnímu stolu nebo prostě jen udělat radost pod stromeček sobě nebo svým blízkým.

BANDI věří, že tento dárek udělá všem obdarovaným radost a rozzáří úsměvy na jejich tvářích. A to nejen úsměvy mužů, ale také žen. Vždyť, která žena by si nepřála mít vedle sebe na plese či u štědrovečerní večeře krásně oblečeného a upraveného gentlemana?

Příklad slevy

Původní cena pánského obleku:  6.999 Kč

Akční cena s 50% slevou:         3.499 Kč

Ušetříte:                                   3.500 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek, s košilí a kravatou 8.547 Kč. Šetřete své peníze nenechte si ujít tuto výjimečnou akci. Tím ušetříte polovinu ceny, tedy 4.274 Kč.


Jak se prokázat, abyste slevu získali

Hasič - služební průkaz Hasičského záchranného sboru České republiky s fotografií.

Policista ČR - služební průkaz zaměstnance Policie České republiky, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.

Městský policista - služební průkaz zaměstnance městské policie, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.

Záchranář - písemné potvrzení o zaměstnání ve zdravotní záchranné službě s razítkem a podpisem zaměstnavatele. Osobní údaje z potvrzení budou kontrolovány s občanským průkazem.

Příslušník vězeňské služby a justiční stráže - služební průkaz zaměstnance, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.

Tyto podmínky jsou nastaveny proto, že se mezi námi občas najdou jedinci, kteří této akce chtějí zneužít. BANDI chce pomoci opravdu jen těm, kteří zasvětili svůj pracovní život pomoci druhým a nejsou za to náležitě oceněni. Bez výše uvedených podmínek při prokázání svého zaměstnání není možné slevu nárokovat.


Podmínky pro uplatnění slevy

- 50% sleva platí na jakýkoli nezlevněný sortiment ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

- Akce IZS neplatí pro nákup v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz, protože se nelze osobně prokázat služebním průkazem.

- Sleva se nevztahuje na zlevněné zboží a nesčítá se s žádnou jinou slevou či akcí.

- Akce je platná pouze pro zaměstnance ve výkonu služby Policie ČR, městské policie, Hasičského záchranného sboru ČR, členy zdravotnické záchranné služby a příslušníky vězeňské a justiční stráže.

- Podmínkou pro uplatnění 50% slevy je registrace klienta u BANDI. Při registraci je nutné vyplnit registrační údaje podle platného občanského průkazu. Díky tomu budete moci využít dalších výhod, které BANDI nabízí. Klient, který nakoupí nad hodnotu 3.000 Kč, získá věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI Black, díky které bude mít 5% slevu na každý další nákup a bude moci využít speciálních výhod, které jsou určené pouze pro věrné klienty.

- Akce je jednorázová a platí pouze v období od 9. do 20. prosince 2016.

- Slevu získá pouze klient, který se prokáže platným originálním služebním průkazem (pro policisty, hasiče, příslušníky vězeňské služby a justiční stráže). Na uniformu či jiné doklady bez fotografie, popřípadě odznaky, nebude brán zřetel. Záchranáři musí předložit potvrzení o zaměstnání s druhem práce z oblasti zdravotnické záchranné služby.

- Sleva neplatí pro občanské pracovníky Policie ČR, městské policie, hasičského záchranného sboru, vězeňské služby a pracovníky z oblasti zdravotní záchranné služby, jako jsou administrativní pracovníci, technici a jiní.

- Akce umožňuje opakované nákupy do počtu tří kusů z každého druhu zboží. Pokud si tedy při prvním nákupu vyberete například dvě košile, můžete při dalším nákupu koupit mimo jiné už pouze jednu košili do počtu tří kusů.

- Sleva 50 % se vztahuje také na úpravy obleků dle platného ceníku od profesionální krejčí z prodejen BANDI. Pokud tedy budete potřebovat zkrátit rukávy u saka, délku kalhot, zúžit obvod pasu a jiné, můžete využít 50% slevy i na tyto služby. Díky upravenému obleku přesně na vaši míru budete vypadat dokonale při jakékoli společenské události. Odborní poradci v prodejnách Pánské obleky BANDI vám pomohou s výběrem toho správného oblečení pro vás.

- Akce platí i pro ženy, které jsou ve služebním poměru. Ty mohou přijít s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.

- Sleva je nepřenosná. Není tedy možno, aby slevu uplatnil například rodinný příslušník nebo kamarád. Nelze, aby někdo přinesl služební průkaz od kolegy nebo napsal informační e-mail, že se dostaví syn strážníka městské policie a podobně. Slevu může uplatnit pouze klient, který fyzicky předloží svůj služební průkaz nebo potvrzení o zaměstnání.

Odpovědi na vaše otázky

Pracuji u Policie České republiky jako administrativní pracovnice. Mohu také využít slevu IZS 50%?

Ne, toto nelze. BANDI v tuto chvíli poskytuje slevu pouze policistům, hasičům, záchranářům a příslušníkům vězeňské služby a justiční stráže, kteří jsou ve služebním poměru. Pro takzvané občanské zaměstnance, jakými jsou administrativní pracovníci, technici a jiné, se 50% sleva nevztahuje.


Platí tato akce také pro dobrovolné hasiče?

Neplatí. Slevu 50 % na veškerý sortiment značky BANDI může uplatnit pouze hasič z povolání, který se prokáže platným průkazem.


Pracuji jako strážník městské policie, mohu slevu uplatnit, když jsem žena nebo akce platí pouze pro muže?

Ano, sleva se vztahuje samozřejmě také na ženy, které pracují ve služebním poměru. Můžete tedy přijít s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.


Můj manžel je policista. Mohu nakoupit místo něj a věnovat mu tak dárek na Vánoce?

Ne, toto nelze. Při nákupu a uplatnění slevy 50% musí policista nebo hasič osobně předložit platný průkaz s fotografií a záchranář potvrzení o zaměstnání. Tato akce neplatí pro rodinné příslušníky. Můžete však prodejnu navštívit s manželem a pomoci mu s výběrem.


Je tato akce určená také pro městskou policii z Liberce, kde nemáte prodejnu?

Ano, tato akce je platná pro všechny policisty, hasiče a záchranáře z celé České republiky.


Nedostanu se k vám na prodejnu. Můžu využít slevy a nakoupit na vašem e-shopu www.bandivamos.cz?

Ne, toto nelze. Akci lze využít pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI. Akce neplatí pro internetový obchod www.BandiVamos.cz. Aby hasič, policista, záchranář nebo příslušník vězeňské služby a justiční stráže mohl slevu uplatnit, musí se osobně legitimovat.


Stačí mi pro legitimaci odznak?

Ne. K tomu, abychom vám mohli poskytnout 50% slevu, musíme mít jistotu, že jste opravdu policista. Dostatečným důkazem je pro nás váš služební průkaz s fotografií. Vždy se najdou lidé, kteří budou chtít akce zneužít a prodejci nemají možnost zjistit, zda je odznak pravý, platný a podobně.


Obdržel jsem vánoční voucher v hodnotě 200 Kč. Můžu jej uplatnit i se slevou 50%?

Ne, toto nelze. Slevy BANDI VAMOS se nesčítají. Vánoční voucher můžete někomu věnovat nebo jej uplatnit při dalším nákupu.


Už jsem u vás několikrát nakoupil a mám věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI se slevou 5 %. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?

Ne, toto nelze. Slevy BANDI VAMOS se při této výjimečné akci nesčítají.


Mám kartu Sphere Card a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Můžu tuto kartu využít, abych získal další slevu ještě k těm 50%?

Ne, toto nelze. Žádné další slevy se v případě této výjimečné akce nesčítají. Pokud se prokážete platným služebním průkazem, dostanete 50% slevu na veškerý nezlevněný sortiment.


Musím přijít v uniformě?

Ne, to samozřejmě nemusíte. K prokázání musíte mít u sebe pouze platný služební průkaz s fotografií. Záchranáři musí mít potvrzení o zaměstnání, které zkontrolujeme s jejich občanským průkazem.


Pracuji jako voják z povolání. Vztahuje se tato akce také na vojenskou policii?

Ne, nevztahuje. Platí pouze pro výše uvedené, tedy pro Policii ČR, městskou policii, Hasičský záchranný sbor ČR, poskytovatele zdravotnické záchranné služby a příslušníky Vězeňské služby ČR a justiční stráže.

 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...