Aktuality

Pro natáčení nové reklamy módní značky Pánské obleky BANDI posloužily prostory Tančícího domu v Praze

Natáčení reklamy BANDI
Již brzy uvidíte na svých televizních obrazovkách a na internetu nový reklamní spot módní značky Pánské obleky BANDI.

Reklama BANDI manažer 2017 představuje úspěšného manažera. Profesionála, který ví, že je potřeba mít informace, znalosti, strategii pro jednání a správné oblečení. Toto jsou nutné základy pro skvělé výsledky při obchodních jednáních. Podívejte se na fotografie z natáčení.

Originální architektura prostor Tančícího domu v Praze poskytla tvůrcům reklamy dokonalé zázemí pro natáčení. Tvorby spotu se ujal známý filmový režisér David Kočár se svým týmem, který vdechl reklamě tu pravou filmovou atmosféru. Reklamu uvidíte v průběhu měsíců března a dubna 2017 na všech kanálech televize Nova, Prima, TV Barrandov. Na internetu Seznam.cz, Iprima.cz, a další.

Režie: David Kočár
Kamera: Tim Spreng
Produkce: Ivana Dragounová
Oblečení: Denisa Gróffová


Fotografie z natáčení reklamy

Natáčení reklamy BANDI 2
Natáčení reklamy BANDI 3
Natáčení reklamy BANDI 4


Televizní spot BANDI, manažer

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...