Aktuality

Obleky k maturitě – speciální SLEVA pouze pro studenty

Obleky k maturitě – speci...
Bojíte se maturity? Oblékněte se správně a půl maturity máte v kapse. Neutrácejte při výběru správného oblečení zbytečně. Využijte speciální SLEVY pouze pro studenty a ušetřete své peníze.

Pořiďte si k maturitní zkoušce pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Corso v ceně 5.999 Kč nyní za zvýhodněnou cenu 3.499 Kč. Ušetříte 2.500 Kč. Odborní poradci od BANDI vám s výběrem vhodného oblečení rádi poradí, abyste vypadali skvěle a měli větší šanci na úspěch.


Podmínky akce:

Akční cenu obleku získáte pouze při zakoupení těchto produktů, bez kterých se u maturity neobejdete:

- pánská košile BANDI v ceně od 699 Kč

- pánská kravata BANDI od 249 Kč

- pánská kožená obuv BANDI od 999 Kč


AKCE pro studenty platí pouze do 12. 5. 2017 a nelze ji kombinovat s dalšími slevami. Slevu může uplatnit student mladší 26 let, který předloží potvrzení o studiu.


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Corso

Původní cena obleku: 5.999 Kč

Akční cena obleku: 3.499 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


Tipy a triky pro vás

Chcete vědět, proč jít k maturitě právě v tomto obleku a jaké další triky vám pomohou k úspěchu?

- tmavý, matný oblek nepůsobí zbytečně okázale, na rozdíl od obleku lesklého. Maturitní komisi tak nebudete provokovat a naopak vzbudíte dojem slušného studenta.

- v bílé košili budete působit čistotně, pořádkumilovně, takže i připraveně.

- kravatu je vhodné volit v decentní světle modré, světle zelené nebo světle fialové barvě. S červenou kravatou byste vypadali příliš sebevědomě a povýšeně.

- nezapomeňte na černou koženou šněrovací obuv v matném provedení, samozřejmě čistou.

Jaké další triky platí na zkoušející, abyste u maturity prošli hladce si přečtěte v článku Jednoduché triky pro maturanty, jak si oblečením ulehčit maturitní zkoušky.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...