Aktuality

NOVINKY z pera návrhářů od BANDI - rychlé přeměny společenských outfitů na volnočasové

Bílé sako BANDI
Návrháři od BANDI si zadali vytvořit na léto 2017 módní outfity pro muže tak, aby propojili volnočasovou módu se společenskou. A nebylo to nic jednoduchého. Jen si zkuste představit bílý oblek pro ženicha na svatbu. Co pak s ním, po svatbě? Přece se nepověsí na věky věků do skříně!? A tady byl prostor pro profesionály, pod vedením zkušené šéfdesignerky Denisy Gróffové.

Podívejte se, jaké kouzla vytvořili návrháři od BANDI a zhodnoťte sami, jak se jim tvorba outfitů pro moderního muže povedla. Vznikly opravdu prvotřídní kousky módního a praktického oblečení, které již brzy najdete v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo na e-shopu www.BandiVamos.cz.

NOVINKY u značky Pánské obleky BANDI


Bílý pánský oblek BANDI pro společenskou událost pořádanou v letních měsících. Zde bude mít muž maximální prostor pro kombinaci obleku s jakoukoliv barevnou škálou doplňků.

Img46985
Img47017
Img47053


Bílé kalhoty od pánského obleku BANDI, spolu s 1) modrým dvouřadým sakem nebo s 2) volnočasovou košilí nebo s 3) jednořadým modrým sakem. Všechny prvky pánské módy jsou NOVINKOU.

Img47090
Img47179
Img47204


Bílé sako od pánského obleku BANDI spolu s proužkovanou společenskou košilí BANDI a džínami. A to ve dvou verzích. První s rukávy zapnutými a druhá s rukávy rozepnutými a ohrnutými.

Img47405
Img47430_fin
Img47453


Další NOVINKOU bude Pánský oblek BANDI v pískové barvě, který lze taktéž využívat pro události v letních měsících. A jak je na obrázcích patrné, nejen pro slavnostní události, ale také pro volný čas. Například v kombinaci s džínami a volnočasovou košilí. 

Img47277
Img47365


A nezbytná kombinace pro muže, kteří rádi obměňují outfit. Bílé kalhoty spolu s volnočasovou košilí BANDI a svetrem z jemného úpletu. Jak košile tak i svetr jsou další NOVINKOU, kterou přichystali návrháři od BANDI pro tuto letní sezónu.

Img47245

Můžete nyní sami posoudit, jak se návrhářům od BANDI podařilo propojit společenskou módu s volnočasovou. No, řekněte sami ... Napadlo by vás, při pohledu na bílý pánský oblek BANDI, že tyto kalhoty byly někdy součástí bílého obleku a měl je na sobě například ženich nebo svatební host na svatbě?

 
 
Pouze do 31. 07. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...