Aktuality

Nemáte čas nakupovat ve všední dny? Využijte k poklidnému nákupu státní svátek dne 1. 5. 2017

Prodejna Pánské obleky BA...
Chystáte se 1. máje na nákupy, nebo jen nestíháte nakupovat ve všední dny? Značkové prodejny Pánské obleky BANDI jsou pro vás otevřeny i v den státního svátku 1. 5. 2017, a to po celý den. Máte jedinečnou možnost využít tento den k pohodlnému nákupu pánského společenského oblečení například na svatbu, do zaměstnání či pro volný čas.

Přijměte pozvání na dobrou kávu, při které si s odbornými poradci vyberete oblečení tak, abyste vypadali skvěle a udělali dojem, ať už se chystáte kamkoli.


Podívejte se, jakou má v tento den otevírací dobu právě vaše prodejna.

V době trvání státního svátku Dne vítězství tedy 8. 5. 2017 budou mít všechny značkové prodejny Pánské obleky BANDI zavřeno. V tomto případě můžete nakupovat z pohodlí vašeho domova na e-shopu www.bandivamos.cz.


Pondělí 1. 5. - OTEVŘENO

Pondělí 8. 5. - ZAVŘENO


 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...