Aktuality

Komentátory a hokejové experty na MS v ledním hokeji 2017 obléká BANDI

MS v ledním hokeji
Stejně jako v minulých letech se nejen hokejisté připravili na mistrovství světa v ledním hokeji. Tým hokejových komentátorů České televize je také v plné zbroji. Při živém vysílání světového šampionátu můžete vidět, jak vypadají komentátoři a hokejový experti v pánských oblecích. Návrháři od BANDI je spolu s kostymérkami České televize oblékli do nejnovějších a exkluzivních obleků, košil, kravat a dalších doplňků. A to tak, aby splnili nastavený dress code, vypadali skvěle a cítili se dobře.

Podívejte se, v jakých outfitech jsou známí a oblíbení komentátoři hokeje v letošní sezóně oblečeni.


Dress code komentátorů

Pánské obleky ve střihu TAILORED FIT jsou mírně vyštíhlené obleky vytvořené v klasickém stylu. Pro komentátory byly vybrány obleky v tmavě modré barvě, aby se oživil jejich vzhled. Kostymérky České televize vybrali takové modely, které jsou na dotek velmi příjemné a prodyšné, aby se v nich komentátoři cítili dobře.

Pánské obleky v moderním střihu SLIM FIT jsou vyštíhlené. Tento střih je podpořen zešikmenými kapsami a zúženými klopami na saku podle nejnovějších světových trendů. Aby zvýraznili vzhled komentátorů a nechali vyniknout košili a kravatu, zvolili designéři modely obleků v tmavě modré barvě.

Košile byly vybrány v bílé, v bílé s nádechem do fialova a světle modré barvě. To proto, aby se dali dobře kombinovat s kravatami, které jsou v módních i národních barvách. Kostymérky tak mohou snadno kombinovat outfity na jednotlivá utkání.


Komentátoři při MS v ledním hokeji

komentatori004

Komentátoři Robert Záruba a Milan Antoš v oblečení od BANDI


komentatori001

Komentátoři Tomáš Jílek a David Pospíšil v oblečení od BANDI


komentator003

Komentátor Petr Vichnar ve studiu ČT Sport v oblečení od BANDI


Komentátoři a experti MS v hokeji 2017

Robert Záruba Marek Sýkora
Michal Dusík Jiří Hölzel
Martin Hosták Milan Antoš
David Pospíšil
Tomáš Jílek
Ondřej Zamazal

Komentátor a moderátor Robert Záruba

Komentátor Robert Záruba při zkoušení oblečení pro MS světa v hokeji v prodejně Pánské obleky BANDI.

Robert Záruba při zkoušen...
Robert Záruba při zkoušen...
Robert Záruba při zkoušen...
 
 
Pouze do 30. 6. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...