Aktuality

Volnočasová saka BANDI z nejnovější kolekce – nyní v prodeji

Pánské volnočasové sako B...
Podívejte se na novinky od návrhářů BANDI, kteří pro vás připravili exkluzivní kolekci pánských volnočasových sak pro nadcházející sezónu.

Vznikly opravdu prvotřídní kousky módního a praktického oblečení s důrazem na originalitu a vaše pohodlí. Volnočasová saka nyní koupíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo na e-shopu www.BandiVamos.cz.

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Unicco

Pánské volnočasové sako B...
Chcete vypadat elegantně i ve volném čase? Nebo hledáte sako na letní období, které bude lehké a prodyšné? Doporučujeme tuto stylovou novinku, ve které budete vypadat mužně a elegantně.  Zjistěte více o pánském volnočasovém saku BANDI, model SLIM Unicco.

Pánské volnočasové sako BANDI kupujte přes e-shop www.bandivamos.cz a ve značkových prodejnách BANDI.


Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Terrafo

Návrháři od BANDI pro vás vytvořili moderní volnočasové sako, které je velice módní a elegantní. Toto sako v moderní pískové barvě skvěle oživí váš vzhled. Použijete ho při procházce městem, na rande, do kina či kavárny. Podívejte se na všechny nápadité detaily pánského saka BANDI, model SLIM Terrafo

Toto pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Terrafo zakoupíte i přes e-shop www.bandivamos.cz a ve ve značkových prodejnách BANDI


Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Duello

Pánské volnočasové sako B...
Jedinečná módní novinka, ve které budete vypadat více než stylově. Exkluzivní dvouřadé pánské sako je navrženo speciálně tak, aby propojovalo volnočasovou a společenskou módu. Pro vás to znamená, že získáte exkluzivní kousek do vašeho šatníku. Využijete ho vždy, když budete chtít vypadat elegantně a mužně. Přečtěte si více o pánském volnočasovém saku BANDI, model SLIM Duello.

Pánské volnočasové sako BANDI, model Duello kupujte přes e-shop www.bandivamos.cz, nebo si jej přijďte vyzkoušet do některé ze značkových prodejen BANDI.

 
 
Pouze do 31. 08. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...