Aktuality

Nejnovější kolekce volnočasových kalhot BANDI – elegance a pohodlí v moderních barvách

Pánské volnočasové kalhot...
NOVINKA Hledáte elegantní volnočasové kalhoty, ve kterých se budete cítit příjemně i v horkých dnech? Návrháři od BANDI pro vás připravili zcela novou kolekci pánských volnočasových kalhot, která vychází z nejnovějších módních trendů.

Exkluzivní kolekce STRAIGHT FIT ESENTE vám nabízí tři jedinečné modely volnočasových kalhot, které svými barvami dokonale oživí váš šatník. Skvěle se hodí pro muže všech typů postav. Perfektní vzhled a pohodlné nošení vám zajistí kombinace moderního mírně vyštíhleného střihu a prvotřídní látky, díky které jsou kalhoty lehké a prodyšné.

Kalhoty STRAIGHT FIT ESENTE skvěle využijete pro volnočasové aktivity, jako je posezení s přáteli, návštěva kina, procházka parkem, rande či nákupy. Pokud to váš pracovní dress code dovoluje, můžete v nich udělat perfektní dojem i v zaměstnání.

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Blu

Volnočasové kalhoty Blu v tmavě modré barvě se stanou dokonalým základem vašeho elegantního i ležérního outfitu. Elegantního vzhledu dosáhnete například v kombinaci s košilí, vestou, sakem a motýlkem. Pokud je naopak doplníte pouze svetrem, váš vzhled získá na ležérnosti.

Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...


Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Sangre

Model pánských volnočasových kalhot Sangre vás na první pohled zaujme tmavě červenou barvou. Tento stylový odstín můžete skvěle kombinovat s oblečením, obuví a doplňky modré barvy. Proto návrháři od BANDI doplnili kalhoty Sangre modrými žíhanými knoflíky.

Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...


Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Azzur

Bledě modré volnočasové kalhoty Azzur jsou pro vás ideální volbou pro letní měsíce. Skvěle ladí s oblečením, obuví a doplňky tmavě modré, červené nebo bílé barvy. Jednoduše je tak zkombinujete s ostatními kousky z vašeho šatníku a dokonale vyladíte váš letní vzhled.

Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...Pánské volnočasové kalhoty z kolekce STRAIGHT FIT ESENTE kupujte v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz, nebo si je přijďte vyzkoušet do některé ze značkových prodejen BANDI.

Rady a tipy

Zaujaly vás tyto stylové outfity? Doveďte váš vzhled k dokonalosti a vyberte si z široké nabídky pánských volnočasových sak BANDI v e-shopu.
 
 
Pouze do 31. 08. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...