Aktuality

Potřebujete oblek na každý den a nechcete zbytečně utrácet? V BANDI pro vás mají řešení

Pánský oblek BANDI, model...
TIP PRO VÁS Možná také patříte mezi zákazníky, kteří se potýkají s problémem, že při každodenním nošení obleku vypadají, jako by stále chodili v tom stejném oblečení.  Jedinou cestou, jak z toho ven, byl doteď drahý nákup několika obleků, které bylo nutné střídat.

V BANDI se rozhodli pomoci a vytvořili dva jedinečné obleky a oblekovou vestu, které můžete vzájemně kombinovat. Návrháři docílili toho, že díky použití stejné látky a dokonalému propracování módních detailů spolu obleky a vesta skvěle ladí a vzájemně se doplňují. Proto je snadno vzájemně zkombinujete. Díky tomu můžete vytvořit až osm jedinečných kombinací. Budete vypadat pokaždé jinak a pokaždé skvěle.

Přečtěte si více o stylové vestě Winston a jedinečných oblecích Argento a Viconte, které můžete kombinovat.


Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Argento

Kombinace - pánský oblek ...
Oblek Argento je tmavě modré barvy v matném provedení s jemným károvaným vzorem. Proto je ideální volbou do zaměstnání. Stejně dobře v něm můžete vyrazit na svatbu, rodinnou oslavu a jiné společenské události. Károvaný vzor oživí váš vzhled podle nejnovějších módních trendů.


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Viconte

Kombinace - pánský oblek ...
Oblek Viconte je díky svému exkluzivnímu materiálu a střihu vhodný pro všechny společenské události. Doporučujeme ho nosit na oslavy jubileí, na plesy, do tanečních, do divadla, na svatbu a další společenské události. Tento oblek je navíc kombinovatelný. To znamená, že sako i kalhoty můžete zakoupit zvlášť v různých velikostech. Velikost saka a kalhot tak přesně přizpůsobíte vašim požadavkům. To ocení především muži, kteří mají problém najít dobře padnoucí oblek jedné velikosti.


Pánská obleková vesta BANDI, model SLIM FIT Winston

Kombinace - kalhoty Argen...
Stylová obleková vesta Winston je jedinečným doplňkem, díky kterému bude váš outfit vypadat exkluzivně a luxusně. Vesta je prodejná samostatně. Díky tomu si pořídíte oblekovou vestu přesně na vaši postavu. Navíc je celá ušitá z oblekové látky, proto si můžete v méně formálních chvílích odložit sako, což oceníte zvláště v horkých dnech.

Přesvědčte se sami a podívejte se, jak můžete kombinovat tyto dva obleky a oblekovou vestu.

Kombinace - kalhoty Argen...
Kombinace - kalhoty Argen...
Kombinace - sako Argento ...
Kombinace - sako Viconte ...
Kombinace - sako Viconte ...
Kombinace - sako Viconte ...
Kombinace - sako Viconte ...

Dva obleky, jedna vesta a osm různých kombinací. Šetřete své peníze a nakupujte chytře. Přijďte si obleky a vestu vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat správně, abyste vypadali opravdu dokonale.


Rady a tipy

Chcete vědět více informací o pánském obleku BANDI, model TAILORED FIT II Argento? Přečtěte si článek, kde se dozvíte podrobnosti o módních detailech pánského obleku.

Chcete vědět, k jakým příležitostem si můžete vzít pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Viconte? To se dozvíte v tomto článku.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...