Aktuality

Nová výdejna e-shopu módní značky Pánské obleky BANDI pro váš pohodlný nákup

Pánské obleky BANDI - výd...
Pro ještě pohodlnější nákup v e-shopu módní značky Pánské obleky BANDI jsme pro vás otevřeli novou výdejnu v Ostravě.

V příjemném prostředí nových klimatizovaných prostor si můžete v klidu vyzvednout vámi objednané produkty. Navíc si zde můžete na místě dokoupit i další oblečení, obuv a doplňky. K dispozici jsou vám zde odborní poradci, kteří vám rádi pomohou s výběrem, případně vám vezmou míry a doporučí vám vhodnou velikost.

Zaparkujete pohodlně přímo před budovou, kde je vám k dispozici dostatek parkovacích míst. Výdej zboží vám rádi zpříjemníme šálkem dobré kávy, kterou si můžete vychutnat v luxusním prostředí nové výdejny. Váš nákup při osobním odběru je možné platit hotově i kartou.


Nová výdejna e-shopu se nachází na adrese:

Poděbradova 3273/101a

702 00 Ostrava

Zobrazit na mapě


Otevírací doba:

V pracovní dny 8–16 hodin


Kontakt:

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

+420 608 215 055

www.BandiVamos.cz


Fotogalerie

Pánské obleky BANDI - výd...
Pánské obleky BANDI - výd...
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...