Aktuality

Pánské košile BANDI s ozdobným pinem – pro váš osobitý vzhled na plese, svatbě a jiných společenských událostech

Pánská společenská košile...
Rádi byste dodali vašemu elegantnímu vzhledu na osobitosti? Oblékněte si pánskou košili BANDI, která má límec zdobený stylovým pinem z lesklé oceli. Dokonale tak doladíte váš outfit kultivovaného gentlemana a váš vzhled získá punc jedinečnosti.

Výjimečný dojem tak uděláte v zaměstnání i na různých společenských akcích, například na plese, při návštěvě divadla nebo jako svatební host.Pin – moderní ozdoba dnešních gentlemanů inspirovaná historií

Pánská společenská košile...
Lesklý ocelový pin je unikátním módním doplňkem, který dnes zaujme na první pohled. Na počátku 20. století přitom patřil k běžným součástem pánského společenského šatníku. Používal se ke spojení cípů hedvábného límce, který by jinak nedržel tvar.

V současné módě má ozdobný pin především dekorační funkci. Zároveň podpírá a nadzvedává kravatový uzel, který díky tomu perfektně vynikne.


K obleku i volnočasovému saku

Pánská společenská košile...
Košile s pinem se nosí vždy s kravatou. Skvěle se hodí k obleku i volnočasovému saku. Proto ji využijete pro formální příležitosti i volnočasové aktivity. Košile s pinem vypadá skvěle například v kombinaci s pletenou kravatou, která patří k aktuálním módním hitům.

Prohlédněte si jedinečnou nabídku pánských volnočasových sak a pletených kravat značky BANDI.

Přijďte si košile s pinem vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Naši odborní poradci vám s výběrem rádi pomohou a případně vám doporučí vhodnou kravatu.

Vyberte si košili s pinem v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz. Pro výběr správné velikosti vám poslouží rozměrové tabulky jednotlivých střihů košil.¨

Fotogalerie

Pánské společenské košile...
Pánské společenské košile...
Pánské společenské košile...
Pánské společenské košile...
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...