Aktuality

Potřebujete oblek do tanečních a bojíte se, že se nedoplatíte?

Pánské obleky BANDI
AKCE TANEČNÍ Neutrácejte při výběru správného oblečení zbytečně. Návrháři od BANDI pro vás připravili dokonalý oblek do tanečních, který nyní získáte za skvělou cenu. Budete v něm vypadat skvěle a uděláte ten nejlepší dojem.

Využijte této jedinečné šance k výhodnému nákupu pánského obleku BANDI, model SLIM FIT II Marquez nyní za 4.199 Kč a ušetřete 1.800 Kč. Pozor, akce platí pouze od 19. 7. do 30. 8. 2017.Pro koho je oblek určen?

Pánský oblek BANDI, model...
Černý matný oblek je ideální volbou pro studenty. Skvěle se hodí do tanečních, k maturitě, na ples, na rodinné oslavy, na přijímací zkoušky, ke státnicím, na promoce i na pracovní pohovor. Díky černé matné barvě jej využijete na jakoukoliv společenskou událost i do práce.

Koupí tohoto obleku se navíc stanete členem V.I.P. klubu BANDI a získáte V.I.P. Silver Card. Díky této kartě můžete veškeré nezlevněné zboží nakoupit se slevou 10 % a ušetřit tak ještě více. Slevu můžete uplatnit například na pánskou společenskou obuv, košili, kravatu, motýlek, na manžetové knoflíčky a další zboží značky BANDI, bez kterého se v tanečních neobejdete.

Přečtěte si pár tipů, které vám pomohou v tanečních vypadat jako opravdový gentleman.

Nebo navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, kde vám odborní poradci od BANDI rádi poradí s výběrem vhodného oblečení tak, abyste vypadali skvěle a nezůstali v tanečních na ocet.

Nezapomeňte, že pouze dokonale oblečený muž má větší šanci získat pozornost ženy.

Podmínky AKCE

Slevu 1.800 Kč na pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Marquez získají pouze studenti do 26 let, kteří při nákupu doloží potvrzení o studiu a doklad o zaplacení tanečního kurzu na rok 2017/2018.

Akční cena platí pouze od 19. 7. do 30. 8. 2017.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

 
 
Pouze do 31. 08. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...