Aktuality

Velký svatební výprodej pro muže – SLEVY až 50 %

Velký svatební výprodej 2...
VÝPRODEJ Budete se ženit, nebo jste pozvaní na svatbu a nemáte co na sebe? Potřebujete doladit váš svatební outfit k dokonalosti? Využijte jedinečné AKCE a nakupujte se SLEVOU až 50 % v rámci velkého svatebního výprodeje. Výhodně tak pořídíte oblek, slavnostní vestu, košili, obuv i doplňky.

Neutrácejte zbytečně. Můžete ušetřit až několik tisíc, třeba na delší svatební cestu, nebo na dovolenou.

Oblečení na svatbu i pro jiné slavnostní příležitosti

Do velkého svatebního výprodeje jsme pro vás vybrali přesně ty produkty, které se skvěle hodí na svatbu a jiné slavnostní události, jako je ples, oslava jubilea či promoce. Nemusíte si tak lámat hlavu s tím, jak se na svatbu správně obléknout, odborní poradci vám rádi pomohou. Vyberte si z široké nabídky velkého svatebního výprodeje a udělejte ten nejlepší dojem.

Mysleli jsme i na vaše nejmilejší. V rámci velkého svatebního výprodeje tak pořídíte exkluzivní dětské košile a kravaty, které udělají z vašich ratolestí opravdové gentlemany.


Podmínky AKCE

Velký svatební výprodej odstartuje 10. 8. a slevy až 50 % na vybrané produkty budou platit pouze do 23. 8., nebo do vyprodání zásob.


Přijďte si vybrat to nejlepší svatební oblečení, obuv a doplňky do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Neváhejte a stavte se co nejdříve, ať seženete ty správné velikosti. Naši odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem tak, abyste vypadali dokonale a udělali perfektní dojem.

Nakupujte tyto exkluzivní produkty v rámci velkého svatebního výprodeje také v e-shopu www.BandiVamos.cz.

 
 
Pouze do 31. 08. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...