Aktuality

BANDI doporučuje – srpnové V.I.P. SLEVY

V.I.P. slevy - úvodní fot...
V.I.P. AKCE Šetřete své peníze. I v srpnu využijte exkluzivní nabídku slev, které platí pouze pro členy V.I.P. Clubu BANDI. To nejlepší oblečení z nejnovějších kolekcí můžete nyní nakoupit za zvýhodněnou cenu.

Využijte jedinečné šance a ušetřete až několik tisíc. Pořiďte si kvalitní oblečení, které vychází z nejnovějších trendů světové módy. Tyto kousky by v šatníku moderního muže rozhodně neměly chybět.

Chcete také patřit mezi členy V.I.P. Clubu BANDI a využívat množství benefitů a slev, které vám nabízí? Přečtěte si o tom v článku Speciální slevy a exkluzivní výhody pro věrné klienty.


Nyní v srpnové V.I.P. akci


Pánské volnočasové sako B...
Jedinečné dvouřadé volnočasové sako BANDI, model SLIM Duello

Původní cena: 5.199 Kč

Nová V.I.P. cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 1.200 Kč


Pánské volnočasové kalhot...
Exkluzivní pánské volnočasové kalhoty BANDI, model ESSENTE Sangre a Azzur

Původní cena: 1.899 Kč

Nová V.I.P. cena: 1.299 Kč

Ušetříte: 600 Kč


Pánské volnočasové sako B...
Luxusní pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Terrafo

Původní cena: 4.599 Kč

Nová V.I.P. cena: 2.699 Kč

Ušetříte: 1.900 Kč


UPOZORNĚNÍ Akční V.I.P. cena platí pouze do 31.08.2017 pro klienty, kteří při nákupu předloží svou V.I.P. Club kartu BANDI. Nemáte ještě V.I.P. Club kartu BANDI a chcete šetřit tisíce korun při nákupu společenského oblečení módní značky BANDI? Přečtěte si, co musíte udělat proto, abyste V.I.P. kartu BANDI získali. Každý měsíc přinášíme nové slevy pro V.I.P. klienty!
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...