Aktuality

BANDI doporučuje – Unikátní leštidlo na boty opět v prodeji

Leštidlo na boty - detail...
NOVINKA V BANDI vyslyšeli přání zákazníků a opět pro vás připravili originální leštidlo na boty, které čistí. O leštidlo byl při prvním uvedení obrovský zájem a během okamžiku se vyprodalo. Proto přichází druhá vylepšená generace originálního leštidla od BANDI.

Obuv je vizitkou muže. Podle druhu obuvi a péče, kterou ji muž věnuje, zjistíte mnoho o jeho charakteru. Pokud chce muž působit jako opravdový gentleman na úrovni, je pro něj čistá obuv nutností. To si zákazníci uvědomují a oceňují především snadnost a rychlost, se kterou mohou o svou obuv pečovat. Svědomitá péče prodlužuje její životnost, a navíc zaručuje, že muž bude vypadat stále upraveně a elegantně. S novým leštidlem od BANDI zabere tato péče pouze pár vteřin.


Čistá obuv rychle a bez námahy

Leštidlo na boty - dostup...
Dříve zabralo čištění a ošetřování kožené obuvi spoustu času a námahy. Málokdo měl tolik času a energie, aby před odchodem z domu obuv očistil a vyleštil. Díky unikátnímu leštidlu BANDI si můžete kdykoli a kdekoli během pár vteřin vaši obuv důkladně vyčistit a dodat jí vysoký lesk. Zároveň získá tolik potřebnou péči, aby vám kůže vydržela dlouho jako nová.

Základem výjimečného účinku nového leštidla je tekutina s unikátním složením a speciální houbička, která vám usnadní používání. Leštidlo se vyrábí v černé, hnědé a čiré variantě. Kromě obuvi se dokonale hodí i na kožené oděvy a kožené prvky vašeho auta.


Leštidlo na boty - úvodní...
Jedinečné leštidlo BANDI se vám díky kompaktním rozměrům snadno vejde do dveří automobilu, nebo vaší aktovky. Budete ho tak mít vždy při sobě. Perfektně se hodí na cesty, do kanceláře i do domácnosti. Vaše obuv bude vypadat vždy skvěle a vy jako opravdový gentleman na úrovni, který si potrpí na každém detailu.

Nakupujte nová unikátní leštidla BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

Více informací o exkluzivním leštidlu BANDI se dozvíte v článku Jen s dokonale čistou a vyleštěnou obuví uděláte perfektní dojem.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...