Aktuality

Exkluzivní novinka od BANDI – Pánský vlněný kabát z limitované edice Martin Stránský

Martin Stránský - pánský ...
NOVINKA Známý český herec Martin Stránský si vyzkoušel zcela novou roli. Kromě toho, že se stal tváří módní značky Pánské obleky BANDI, se zhostil i role návrháře. Té se ujal opravdu zodpovědně a společně s návrháři od BANDI pro vás vytvořil dokonalý model pánského kabátu.

Martin Stránský se aktivně podílel na samotné tvorbě a uměleckém zpracování této módní novinky. Veškeré designové prvky prošly drobnohledem skutečných odborníků v oboru a konzultací přímo s hercem Martinem Stránským.

Pánský kabát Abilio

Pánský kabát BANDI, model...
Všechno vynaložené úsilí směřovalo k jasně danému cíli. Vytvořit pro vás stylový a praktický kabát, který vás v chladných dnech spolehlivě zahřeje. Výsledkem je nový a jedinečný pánský kabát BANDI, model SLIM Abilio z limitované edice Martin Stránský.

Kabát je ušitý z exkluzivní tmavě modré látky, která je kombinací 90 % vlny, 4 % akrylu, 4 % viskózy a 2 % kašmíru. Díky tomuto unikátnímu složení je kabát příjemně lehký, prodyšný, a přitom vás zaručeně ochrání před zimou.

Dokonalé, moderní zpracování kabátu s důrazem na detail propojuje pánskou společenskou a volnočasovou módu. Díky tomu je ideální volbou na společenské události, do zaměstnání i k volnočasovým aktivitám. Skvěle se hodí k pánskému obleku, volnočasovým kalhotám i džínům. Vyštíhlený střih perfektně vyrýsuje vaši postavu a budete vypadat skvěle.

Přesvědčte se sami a přijďte si vyzkoušet pánský kabát BANDI, model SLIM Abilio do kterékoliv značkové prodejny Pánské obleky BANDI, nebo nakupujte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Podívejte se na detaily pánského kabátu BANDI, model SLIM Abilio z limitované edice Martin Stránský.

Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...