Aktuality

GALASHOW S LATINOU 2017 – generálním partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Galashow s latinou - úvod...
Jste fanoušky standardních a latinskoamerických tanců plných vášně a temperamentu? Pak si nenechte ujít prestižní mezinárodní soutěž Czech Dance Open Ostrava 2017. Neopakovatelnou atmosféru soutěžních klání v latinskoamerických tancích můžete zažít osobně v Ostravar Aréně, nebo sledovat prostřednictvím České televize.

Která moderátorská hvězda bude Galashow uvádět? Čtěte dále a dozvíte se nejen to.

Czech Dance Open Ostrava 2017

Galashow s latinou 3
Czech Dance Open Ostrava 2017 se koná od 30. 9. do 1. 10. v Ostravar Aréně. Během těchto dvou dnů budete mít jedinečnou příležitost sledovat taneční páry, které patří k absolutní světové špičce ve standardních a latinskoamerických tancích. Všechny páry budou pod drobnohledem zkušených porotců, a právě ti rozhodnou, kdo si odnese vítězný titul.

Nemáte čas přijet, nebo to máte do Ostravy daleko? Nezoufejte, i vy můžete být o víkendu součástí této výjimečné akce. Hlavním programem celého víkendu je Galashow s latinou, která odstartuje v Ostravar Aréně ve 20:00. V rámci vysílání České televize si ji můžete vychutnat z pohodlí domova od 21:25 na ČT1. A na co se můžete v rámci Galashow těšit?

Galashow s latinou 1
Program galashow nabídne nejen velkou dávku tanečního umění, ale také spoustu skvělé hudby a známé tváře. Celým večerem bude provázet moderátorská hvězda Leoš Mareš. Vystoupí například zpěvák Peter Nagy, nebo kapely Buty, Light & Love a Rock & Roll Band Marcela Woodmana. O neopakovatelný zážitek se postarají i světoví mistři světa v salse, ostravští rodáci Michaela Gatěková a Jakub Mazůch.

Víte, jak se na takovou událost správně obléknout? Přečtěte si o tom v článku Kam si vzít pánský smoking?
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...