Aktuality

Herec a moderátor Petr Vágner se stal tváří módní značky Pánské obleky BANDI

Petr Vágner - tvář módní ...
Oblíbený herec a skvělý moderátor Petr Vágner se tentokrát veřejnosti představuje jako tvář značky Pánské obleky BANDI.

Petra Vágnera můžete v současné době sledovat v oblíbeném televizním seriálu Přístav a v pořadu Top Star magazín. Na velkém plátně se objevil například v českém filmu Prachy dělaj člověka nebo v zahraničních snímcích Johanka z Arku a Hartova válka. Zde si zahrál po boku velkých hereckých jmen, jako je například Bruce Willis. Petr Vágner je vyhledávaným dabérem a jeho hlas můžete znát i díky dlouholetému působení v rádiu.

Proč právě Petr Vágner?

Petr Vágner - tvář módní ...
Jako moderátor se bez slušivého obleku neobejde. Není tedy překvapením, že si velice oblíbil právě módní značku Pánské obleky BANDI. V jeho šatníku najdete mnoho kousků oblečení této značky, ať už se jedná o pánské obleky, smoking, košile, volnočasové kalhoty nebo mokasíny.

Pokud jste si tohoto sympatického, talentovaného herce a moderátora oblíbili, potěšíme vás. Díky tomu, že se nyní stal tváří módní značky Pánské obleky BANDI, jej uvidíte ještě častěji. Malou ochutnávkou mohou být fotografie v luxusním pánském smokingu BANDI, model SLIM Capo Black.

Zaujal vás smoking, ale nejste si jistí, na jakou příležitost se hodí? Přečtěte si více v článku Black tie: Kdy nosit smoking a co si k němu obléknout, abyste neporušili pravidla dress codu.

Petr Vágner - tvář módní ...
Petr Vágner - tvář módní ...
Petr Vágner - tvář módní ...
Petr Vágner - tvář módní ...
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...