Aktuality

Nový pánský parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji

Parfém BANDI Aprimé for m...
Exkluzivní parfém BANDI Aprimé for Men je nyní v prodeji. Máte tak jedinečnou příležitost pořídit si tuto luxusní parfémovou vodu, vyrobenou ve spolupráci s francouzskými parfuméry.

Pokud hledáte dokonalý dárek, kterým zaručeně potěšíte každého muže, pak je parfém BANDI Aprimé for Men jednoznačnou volbou. Mužná vůně, plná svůdných esencí z exotických dřevin a koření, představuje dokonalou vůni pro opravdového muže.Tip jak ušetřit

Pánský parfém BANDI Aprim...
Standardní cena parfémové vody BANDI Aprimé for Men je 1.490 Kč. Pokud chcete při nákupu parfému ušetřit ještě více, využijte tohoto tipu:

Získejte SLEVOVÝ POUKAZ v hodnotě 200 Kč společně s TESTEREM. Ten obdržíte ZDARMA při nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz. Použití poukazu je množstevně omezeno a platí pouze pro prvních 1.000 zákazníků, tak si pospěšte, ať ušetříte. Počet testerů je omezen.

Při uplatnění slevového poukazu získáte parfém BANDI Aprimé for Men za 1.290 Kč. Ušetříte 200 Kč.


Nezapomeňte při nákupu využít svou V.I.P. Club kartu BANDI a nakupujte se slevou až 15 %.

- Karta V.I.P – sleva 5 % – výsledná cena parfému 1.215 Kč

- V.I.P Silver Card – sleva 10 % – výsledná cena parfému 1.141 Kč

- V.I.P. Golden Card – sleva 15 % – výsledná cena parfému 1.066 Kč.


Pozor slevu V.I.P. karty nelze kombinovat se slevovým poukazem._______________________________


Neváhejte a kupte si originální parfém od BANDI již nyní. Využijte propagační slevy a nakupte parfém BANDI Aprimé for Men za zvýhodněnou cenu v kterékoli značkové prodejně Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz.
 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...