Aktuality

Svatební veletrhy 2018 – pozvánka pro ženichy a nevěsty

Pozvánka na svatební vele...
TIP OD BANDI Chcete být nejlépe oblečeným párem na vaší svatbě?  V tom případě navštivte výstavní expozici módní značky Pánské obleky BANDI na svatebních veletrzích 2018.

Odborní poradci vám rádi poskytnou cenné informace a tipy, aby byla vaše svatba dokonalá a vy si tento významný den skvěle užili.


Proč zajít na svatebním veletrhu k BANDI?

Odborní poradci vám prozradí, jak správně obléknout ženicha a ještě ušetřit, například na delší líbánky. Ukáží vám nové modely pánských svatebních obleků, svatebních vest, slavnostních košil, kravat, opasků, obuvi a doplňků. Získáte tipy, jak to udělat, aby ženich mezi svatebčany vynikl a vypadal jako chlap. Současně se dozvíte, jak se vyhnout chybám, které mohou vaši svatbu pokazit.

Tyto nezbytné rady by vám měly pomoci, aby ženich vypadal skvěle a nevěsta na něj byla pyšná. A to nejen v den svatby, ale i při každém prohlížení svatebních fotografií nebo videí. Svatba trvá den, ale vzpomínky na ni jsou věčné.

Kromě rad a tipů máme pro vás i něco navíc. Při návštěvě výstavní expozice BANDI obdržíte ZDARMA exkluzivní brožuru plnou praktických rad „Jak se správně obléknout na svatbu a čeho se vyvarovat“. Dále získáte POUKAZ v hodnotě 500 Kč pro nákup svatebního oblečení a obuvi ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

POZOR: Brožura s praktickými radami a Poukaz v hodnotě 500 Kč jsou určené výhradně pro návštěvníky veletrhů a jinde je nelze získat, ani v prodejnách BANDI.

Přečtěte si níže, kterých veletrhů se bude módní značka Pánské obleky BANDI účastnit, a vyberte si místo a termín, které vám nejvíce vyhovují.

Naši odborní poradci budou připraveni poskytnout vám maximální množství informací, aby vaše svatba byla nezapomenutelná.


Vyberte si svatební veletrh, který je pro vás ideální


19.–20. 1. – BRNO Svatební veletrh Brno

26.–27. 1. – PARDUBICE Svatební veletrh Pardubice 2018

26.–27. 1. – PRAHA Svatební veletrh Diplomat

28. 1. – VALTICE Svatební den na zámku Valtice

18. 2. – PLZEŇ Svatební korzování – Svatební veletrh jinak

3.–4. 3. – OSTRAVA Svatba 2018

POZOR: Seznam svatebních veletrhů není konečný a bude se postupně doplňovat. Doporučujeme sledovat aktualizace v tomto článku, aby vám žádný veletrh neunikl.

Jste zvědaví a nemůžete se dočkat?

Nemusíte čekat až do veletrhu. Podívejte se již nyní. Takto mají správně vypadat svatební kravaty nebo svatební vesty a motýlky, které ženichovi zaručí, že bude vypadat na svatbě ze všech mužů nejlépe.

Pánské obleky BANDI - sva...
Pánské obleky BANDI - sva...
Pánské obleky BANDI - sva...
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...