Aktuality

Dokonalé obleky na svatbu

Pánské obleky BANDI - dok...
Jdete na svatbu? Pak byste měli vědět, jak se správně obléknout, abyste vypadali dokonale.

U ženicha se předpokládá, že se oblékne tak, aby vypadal po boku nevěsty jako chlap a ona na něj mohla být pyšná. Svatební host by měl svým oblečením přispět k této výjimečné události a dát tak nevěstě i ženichovi najevo, že i on vnímá jejich den jako slavnostní. Základem je správná volba obleku. Podívejte se na příklady dokonalých obleků na svatbu.

Příklady dokonalých obleků pro ženicha i svatebního hosta

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Malegri – modrý oblek navržený podle nejnovějších módních trendů

Pánský oblek BANDI, model...
V modrém obleku Malegri uděláte perfektní dojem, ať už jako ženich či svatební host. Modrý oblek doplňují efektní desingové prvky, jako zúžené klopy, zešikmené kapsy či modré knoflíky. Snadno jej zkombinujete s černou i hnědou společenskou obuví. Protože je ušitý z matné látky, i tento oblek po svatbě skvěle využijete do práce nebo na další společenské události konané do 18. hodiny. Oblek ve střihu SLIM FIT skvěle padne mužům štíhlé a standardní postavy.Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Rigato – elegantní kombinace tmavě modré látky a jemného proužku

Pánský oblek BANDI, model...
Udělejte skvělý dojem v elegantním tmavě modrém obleku s decentním proužkem. Jedná se o perfektní volbu pro svatební hosty. Díky tomu, že je oblek ušitý z matné látky, jej následně perfektně vynosíte také do práce a na další společenské události, jako je ples, firemní večírek či oslava jubilea. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT doporučujeme mužům standardní postavy i mužům s širšími rameny, stehny či pasem.Už máte vybraný oblek? Nezapomeňte také na elegantní košili. Podívejte se na ideální košile na svatbu, které váš oblek perfektně doplní.


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Orsini – luxusní pololesklý oblek perfektně podtrhne váš slavnostní vzhled

Pánský oblek BANDI, model...
V luxusním obleku Orsini na svatbě skvěle oslníte. Pololesklá látka dodá vašemu vzhledu slavnostní nádech. Černý oblek navíc snadno zkombinujete s motýlkem, kravatou či regatou jakékoli barvy. Perfektně se tak sladíte s nevěstou či partnerkou. Budete vypadat jako dokonalý pár. Tento slavnostní oblek vám nezůstane viset ve skříni ani po svatbě. Perfektně se hodí také na ples, oslavu jubilea a další společenské události. Moderní vyštíhlený střih SLIM FIT je vhodný pro muže štíhlé a standardní postavy.


Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Lascot – pohodlný tmavě modrý oblek s decentním vzorem

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Lascot je dokonalou volbou pro všechny muže, kteří hledají originální oblek na svatbu a chtějí se odlišit. Módní tmavě modrou látku doplňuje decentní vzor rybí kosti. Doporučujeme jej proto mužům, kteří vyžadují individuální styl. Rovný střih COMFORT FIT ocení především muži s většími rozměry v pase, přes ramena nebo stehna. K pohodlnému nošení přispívá i prvotřídní látka obleku s vysokým podílem vlny, která je příjemně prodyšná.


Přijďte si obleky vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám zde pomůže vybrat to správné oblečení pro ženicha i svatebního hosta. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.


Rady a tipy

Věděli jste, že podle společenské etikety není vhodné k pánskému obleku nosit jinou obuv než šněrovací? Podívejte se na koženou, ručně šitou společenskou obuv BANDI, která se k obleku skvěle hodí.

Rychlý a pohodlný výběr slavnostní kravaty pro ženicha nebo kravaty pro svatebního hosta si užijete v e-shopu.
 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...