Aktuality

Obleky na svatbu a do práce za akční ceny – oblékněte se dokonale a ušetřete

Pánské obleky BANDI - obl...
AKCE Myslíte si, že dokonalý oblek na svatbu nebo do zaměstnání musí být drahý? Omyl. Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si značkový oblek na svatbu i do práce za akční cenu. Vyberte si z řady značkových obleků, ve kterých uděláte skvělý dojem jako ženich či svatební host. Nebo si prohlédněte obleky, které představují ideální volbu pro manažery, úředníky a další profese.

Neutrácejte zbytečně. Podívejte se na příklady obleků v AKCI a ušetřete až 2.000 Kč. Pozor, akce platí pouze do 31. 5. 2018


Ideální obleky pro ženicha i svatebního hosta


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Corso – v elegantním černém obleku uděláte vždy perfektní dojem

Pánský oblek BANDI, model...
Moderní černý oblek Corso je sázkou na jistotu. Tmavý oblek muže vždy zvýrazní, a navíc sluší každému. Módní střih SLIM ocení především muži štíhlé a standardní postavy. Zešikmené kapsy saka dodají vašemu vzhledu stylový nádech. Černý matný oblek po svatbě využijete do zaměstnání i pro jakoukoli společenskou událost. Například na ples, do divadla nebo na oslavu jubilea.

Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová akční cena: 4.499 Kč

Ušetříte: 1.500 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramiro – luxusní lesklý oblek je dokonalou volbou pro slavnostní události

Pánský oblek BANDI, model...
V luxusním obleku Ramiro na svatbě zaručeně oslníte. Lesklá látka zdůrazní váš slavnostní vzhled, ať už jste ženich nebo svatební host. Díky tmavě šedé barvě jej doplníte kravatou, motýlkem či regatou jakékoli barvy. Snadno se tak sladíte s vaší nevěstou či partnerkou. Po svatbě oblek dokonale využijete na další společenské události, jako jsou plesy, oslavy jubileí či koncerty vážné hudby.

Původní cena obleku: 6.499 Kč

Nová akční cena: 4.499 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Prohlédněte si řadu dalších jedinečných obleků na svatbu.

 

Ideální obleky do práce


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Sulono – hnědý oblek vám dodá na osobitosti

Pánský oblek BANDI, model...
Pokud chcete v práci vypadat jedinečně, neměl by vaší pozornosti uniknout pánský oblek Sulono. V hnědém obleku mezi ostatními muži skvěle vyniknete. Váš osobitý vzhled podtrhnou i stylové zúžené klopy saka. Moderní vyštíhlený střih SLIM pomůže opticky vytvarovat vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy. Hnědý oblek perfektně vynosíte také na společenské události konané do 18. hodiny, například na svatbu či oslavu jubilea.

 

Původní cena obleku: 7.999 Kč

Nová akční cena: 5.999 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč

 

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Scozia – károvaný vzor podtrhne váš jedinečný vzhled

Pánský oblek BANDI, model...
Hledáte stylový oblek, ve kterém uděláte v zaměstnání perfektní dojem? Pak vám doporučujeme šedý pánský oblek Scozia. Originální károvaný vzor zdůrazní váš jedinečný vzhled. Károvaný oblek skvěle vynosíte nejen do práce, ale také ve volném čase. Snadno jej zkombinujete například s volnočasovými kalhotami či riflemi. K šedému obleku můžete navíc nosit černou i hnědou obuv a jednoduše tak obměnit svůj vzhled.

 

Původní cena obleku: 9.499 Kč

Nová akční cena: 7.499 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Podívejte se na další elegantní obleky, které se perfektně hodí do práce.


Tip pro vás

Pokud se chcete v obleku cítit příjemně, doporučujeme jej doplnit kvalitní košilí z prvotřídního materiálu. Vyberte si ze značkových košil BANDI pro ženicha, svatebního hosta nebo do práce.
 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...