Aktuality

10 důvodů proč koupit pánský oblek u Pánské obleky BANDI

Manažer v outfitu od BAND...

1) Modely pánských obleků a použité látky sledují trendy světové módy.

2) Ceny obleků jsou dostupné široké veřejnosti v rozpětí od 2.999 do 6.999,- Kč.

3) V obleku od Pánské obleky BANDI se budete cítit pohodlně.

4) Oblek vám upraví na míru ZDARMA profesionální krejčí od BANDI. Seznamte se s akcí úpravy pánských obleků ZDARMA.


5) K oblekům nabízíme vše, co k nim patří a oblékneme vás od hlavy až k patě. Doslova.

6) Pro vaši postavu nabízíme široký sortiment modelů a látek v rozměrové řadě od 42/164 do 64/188. Oblékneme každého muže.

7) Užité materiály neustále průběžně obměňujeme tak, abyste se nepotkávali s kolegou ve stejném obleku a byli originální.

8) Personál prodejen Pánské obleky BANDI tvoří profesionálové. Poradí vám nejen v oblasti výběru obleku pro určitou událost nebo ve sjednocení barev dle vašeho typu, ale také ve způsobu užívání ve společnosti.

9) Při cenových relacích obleků od BANDI můžete mít v šatníku obleky minimálně dva. To proto, abyste nechodili stále v jednom a měli k dispozici  alespoň pracovní matný a slavnostní lesklý oblek.

10) V obleku od BANDI uděláte dojem.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...