Aktuality

Změní svou image Martin Zounar v seriálu Ordinace v růžové zahradě? Co se s ním stane?

Ordinace v růžové zahradě...
Ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2, jste viděli Martina Zounara alias doktora Bobo Švarce, jak v oblečení od BANDI předvádí dokonalou souhru manžetových knoflíčku BANDI a hodinek. Viděli jste také, jak mu leží v žaludku nová kolegyně doktorka Andrea, se kterou neměl zrovna příjemné seznámení.

Sledujte další díl a nechte se překvapit s čím zase Bobo Švarc přijde a jestli se něco od BANDI opět na scéně objeví. Čtěte více a dozvíte se, které věci od BANDI měl Martin Zounar alias Bobo Švarc na sobě v minulém dílu.


Doktor, Bobo Švarc, se bude chystat na ples. Pánský oblek BANDI a další doplňky od BANDI už má z minulého dílu, ještě mu však něco chybí. Co mu odborní poradci z BANDI doporučili a PROČ? To se dozvíte již v úterý 21. 1. v dalším díle Ordinace v růžové zahradě 2, na TV NOVA od 20:20 hodin.


Na vaše dotazy jsme vám napsali, v jakém oblečení Martin Zounar vystupoval


- Luxusní pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Scorpion

- Pánská košile BANDI s dlouhým rukávem, v bílé barvě a s manžetovými rukávy

- Pánská kravata bílá, s károvaným vzorem – omlouváme se, tento model pánské kravaty je již vyprodán

- Elegantní manžetové knoflíčky LUX


Zda se BANDI povedlo či nepovedlo Bobo Švarce obléknout, zhodnoťte sami a napište nám. Vaši kritiku pište na náš Facebook BANDI VAMOS nebo kolegyním, které outfit připravily, na jejich e-mail adresy: Denisa Gróffová a Eva Šebestová.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...