Aktuality

Pozvánka pro ženichy a nevěsty na svatební veletrh Nevěsta v OSTRAVĚ

Novomanželé BANDI VAMOS ...

Nevěsty a ženichové, zveme vás na svatební veletrh Nevěsta v Ostravě. Přijďte si prohlédnout nádherné svatební obleky a další doplňky pro ženicha. Odborní poradci od BANDI vám vše na místě předvedou a vysvětlí tak, aby byl ženich na vaší svatbě hvězdou. Navíc je pro vás připravena tombola o hodnotné ceny.

Nevíte, jaký pánský oblek a doplňky vybrat pro ženicha na svatbu, aby vypadal dokonale? Vše se dozvíte na svatebním veletrhu v Ostravě, který se koná 15. - 16. března 2014

Svatební veletrh Nevěsta - Ostrava, hala GONG

Na svatebním veletrhu v Ostravě v multifunkční aule Gong se dozvíte také, proč se nesmí ženich svými doplňky barevně ladit se slavnostní tabulí, za jakých podmínek může mít košili s krátkým rukávem, nebo kterou obuv nesmíte na svatbě použít. Tyto důležité informace a další skvělé rady se dozvíte od odborných poradců BANDI na svatebním veletrhu v Ostravě. Jistě vám budou nápomocné k dokonalému vzhledu ženicha při vaši výjimečné události, jakou je vaše svatba. Přijďte se poradit.

Součástí veletrhu bude, kromě prezentace firem z různých oborů, také bohatý doprovodný program. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních šatů a obleků a také na spoustu zajímavých rad, tipů, triků. Nebude chybět ani soutěž o velice hodnotné ceny. Letos můžete vyhrát svatební šaty nebo dokonce diamantový prsten. Tak neváhejte a přijďte se podívat. Svatební veletrh v Ostravě se koná o víkendu 15. a 16. března 2014. Podívejte se na harmonogram veletrhu na stránkách Svatebního veletrhu Nevěsta, v Ostravě.

Veletržní expozice Pánské obleky BANDI

Těšíme se na vás.

Kdy: 15. -16. 3. 2014

Kde: Ostrava, areál Dolní Vítkovice, multifunkční aula GONG

Tip pro Vás

Chcete se na svatbě odlišit od ostatních mužů, kteří budou v pánském obleku? Podívejte se na nádherné pánské kravaty s kapesníčkem do saka. Kravatový set vyzdvihne úroveň vašeho oblečení a navíc budete vypadat jako pravý gentleman.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...