Aktuality

Pozvánka pro nevěsty a ženichy na Svatební veletrh v Petrovicíh u Karviné

Nevěsta s ženichem v oble...
Zveme vás na výstavní expozici Pánské obleky BANDI, kde vám odborní poradci BANDI poradí s výběre obleku pro ženicha a všech doplňků, aby vypadal skvěle. Dozvíte se, jak nosit pánský oblek, abyste se neztrapnili, jak jej udržovat, aby vám vydržel co nejdéle jako nový a spoustu dalších tipů.

Přijďte se podívat 28. února na Svatební veletrh na zámečku v Petrovicích u Karviné. Uvidíte nejen nádherné obleky pro ženicha od BANDI, ale také spoustu zajímavostí pro nevěsty, ochutnávky a spoustu dalších. 


Svatební veletrh v Petrovicích

Kouzelné prostředí Zámečku v Petrovicích u Karviné je ideální místo na konání svatebního veletrhu a příjemně strávené soboty. Organizátoři veletrhu pro vás připravili den plný bohatého programu. Můžete se těšit na přehlídku nádherných svatebních šatů, ochutnávku svatebního menu, barmanskou show, přehlídku svatebních květin, svatebního oznámení a spoustu dalších vystavovatelů z různých oborů.


Výstavní expozice BANDI svatebního veletrhu

Na výstavní expozici značky BANDI se můžete nechat inspirovat různými barevnými kombinacemi svatebního obleku a doplňků. Odborní poradci vám poradí, jak a podle čeho se správně barevně sladit, abyste vynikl a na svatebních fotografiích vypadal skvěle. Je toho mnohem více, co byste měli při výběru obleku a doplňků vědět. Tak neváhejte a přijďte se poradit. Těšíme se na vás.


Tip pro vás

Ženichové, chcete se na svatbě odlišit od ostatních mužů? Podívejte se na nádherné svatební oblečení pro ženicha na e-shopu BandiVamos.cz. Například svatební kravaty s kapesníčkem do saka nebo svatební vesty vyzdvihnou úroveň vašeho slavnostního oblečení. Tyto doplňky z vás zaručeně udělají nejlépe oblečeného muže na svatbě. 
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...