Aktuality

Vánoční voucher od BANDI - udělejte radost Vašim blízkým a ušetřete peníze

Také rádi dáváte dárky svým blízkým? U BANDI nyní získáte unikátní Vánoční voucher, který můžete proměnit v krásný elegantní dárek pro Vás nebo pro Vaše blízké. Uděláte radost a navíc ušetříte peníze.

S vánočním voucherem můžete ušetřit v období od 1. listopadu 2016 do 23. prosince 2016, a to v prodejnách Pánské obleky BANDI i na e-shopu www.BandiVamos.cz. Přečtěte si jak voucher uplatnit. 

Jak a kdy voucher uplatnit

Vánoční voucher BANDI můžete uplatnit v době od 1. listopadu do 23. prosince 2016 při nákupu nad 1.000 Kč. Vybírat můžete z jakéhokoli zboží, včetně zboží, které je v akci nebo ve výprodeji. Pokud vlastníte věrnostní V.I.P. kartu BANDI nebo máte nárok na jinou slevu, nezapomeňte ji k nákupu také uplatnit. Bude-li Váš nákup i po odečtení těchto slev nad 1.000 Kč, můžete uplatnit Váš Vánoční voucher. Stačí pouze u pokladny voucher předložit a získáte další slevu v hodnotě 200 Kč na Váš nákup

Jak nakoupit pohodlně

Nemusíte se vydávat na nákupy vánočních dárků do nepříznivého počasí. Pořiďte dárky pro Vaše blízké bez stresu a z pohodlí Vašeho domova na e-shopu www.BandiVamos.cz. Odborní poradci BANDI jsou zde pro Vás k dipozici on-line  a pomohou Vám s výběrem vhodného oblečení nebo zodpoví Vaše dotazy.

Také při nákupu v internetové prodejně www.BandiVamos.cz uplatníte Váš Vánoční voucher. Stačí zadat speciální kód na voucheru a sleva je Vaše. 

Inspirace na Vánoční dárek

Vašeho tatínka, manžela, přítele, bratra nebo kolegu určitě potěší praktický a vkusný dárek pod stromečkem. Například pletený pánský svetr z jemného úpletu, který zahřeje během chladného počasí. Stejně tak příjemnou a hřejivou pánskou šálu ocení každý muž bez ohledu na věk. Podívejte se také na luxusní manžetové knoflíčky, které můžete darovat v elegantní dárkové krabičce.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 10. 2016 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...