Aktuality

Pánské spodní prádlo BANDI – pohodlně v každé situaci

Značkové spodní prádlo BA...
NOVINKA Návrháři od BANDI dokončili novou kolekci spodního prádla pro muže. Můžete si vybírat z kvalitních boxerek a nátělníků z čistě přírodních materiálů.

Produkce značkových nátělníků je vhodná nejen pro sportovní aktivity, ale také ke společenskému oblečení. Nátělníky nosí muži pod společenskou košili spolu s oblekem, aby nátělník absorboval pot a nebyl v kontaktu s košilí. To přivítají jejich protějšky, protože nemusí často prát košile. A proč bylo prádlo testováno?

Testování spodního prádla?

Testování spodního prádla BANDI mělo jeden zásadní cíl. Odhalit nedokonalosti na pánských boxerkách a nátělnících a odstranit je.


Černé boxerky BANDI
Například boxerky. Muži jistě znají ten pocit, kdy si obléknou kalhoty nebo džíny a boxerky se vyhrnou směrem k rozkroku. Vytvoří se pak několik varhánků a pod kalhotami je nastláno. Ten pocit nění nijak příjemný. Návrháři od BANDI zkrátili nohavice od boxerek na minimum, aby k tomuto jevu nedocházelo, a aby se muž cítil jako v bavlnce. 


Dalším častým problémem u boxerek je padání pasu v zadní části. Pokud není na boxerkách správně nastavená délka od rozkroku k pasu, muži si po předklonění neustále nasazují boxerky zpět na pas. Detailů, které tvoří boxerky těmi dokonalými je jistě více. A právě proto se návrhy musely otestovat. 


Použití spodního prádla

Muži si vybírají barvu spodního prádla podle pocitu, podle události, na kterou se chystají nebo podle povětrnostních podmínek. Tomu byla přizpůsobena i barevná škála spodního prádla BANDI. Barva černá, bílá a šedá jsou vhodné pro sportovní aktivity, za jakéhokoliv počasí. Specifická je v tomto případě barva bílá, která je vhodnou barvou pro použití k pánskému obleku. Konkrétně bílý nátělník pod jakoukoliv barvu košile. Výjimkou jsou tmavé košile, kde lze použít i jiné barvy nátělníků. V tomto případě šedou a černou. Těžko si lze představit, že by si manažer do zaměstnání oblékl pod bílou košili nátělník v černé barvě. Jednodušší to bude mít jistě v období plesů, kdy si k černé košili může obléknout černý nebo bílý nátělník.


Značkové spodní prádlo BA...
A volba barvy boxerek? Ta je dána jen pocitem muže nebo přáním jeho ženy. Ovšem nezapomeňte, že bílá barva je znamením čistoty. Takže pokud vás bude zajímat, jak na vás nahlíží partnerka, volte vždy bílou barvu boxerek.

Vybírejte luxusní spodní prádlo BANDI v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo na e-shopu Pánské obleky BANDI.
 
 
Od 1. 8. 2016 do 31.8. 2016 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...