Aktuality

Pozor! Nová adresa prodejny Pánské obleky BANDI - Brno

Odborný poradce Pánské ob...
Od neděle 16. října je prodejna Pánské obleky BANDI - Brno v objektu DORN vedle Vaňkovky. Na Václavské ulici už nás nehledejte.

Srdečně vás zveme do příjemného prostředí přestěhované prodejny, kde dostanete skvělý servis a budete se cítit ještě příjemněji. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem, abyste vypadali dokonale. Užijte si nákupy bez stresu, s dobrou kávou a pozorností, kterou Vám odborní poradci vždy rádi věnují.

Podívejte se na mapu, kde se DORN nachází

Tip pro vás

Pánský kabát BANDI doporu...

Potřebujete vypadat skvěle i v nevlídném počasí, které venku vládne? Být neodolatelný a přitom nezmrznout?

Prohlédněte si nabídku kabátů BANDI, které Vám dokonale padnou k pánskému obleku i k riflím. V chladném počasí oceníte k obleku a kabátu také široký výběr svetrů a vest, které využijete do zaměstnání i pro volný čas.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 10. 2016 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...