Aktuality

Neutrácejte zbytečně, právě probíhá velký výprodej zboží na e-shopu

Výprodej zboží na e-shopu
Potřebujete košili do práce nebo novou kravatu na oslavu, ale nechcete zbytečně utrácet? Nepřehlédněte aktuální výprodej, který probíhá na e-shopu www.bandivamos.cz.

Pořiďte si kravaty již za 99 Kč, košile za 299 Kč nebo kalhoty za 599 Kč a mnohem více. Vyberte si z široké nabídky pánského oblečení a oživte svůj šatník. Pozor, vybírejte rychle, zboží je v omezeném množství.


Výprodejové položky jsou pro vás pravidelně aktualizovány a doplňovány. Díky tomu vám nákup příliš nezatíží rozpočet a ještě se obléknete se od hlavy až k patě. A to doslova.

CHCI SE PODÍVAT NA ZBOŽÍ VE VÝPRODEJI


Líbí se vám zboží, které zrovna není ve výprodeji a přemýšlíte jak ušetřit?

Získejte 5% slevu na váš nákup. Jak na to? Prověřte své znalosti a udělejte si TEST PRO MUŽE. Pokud budete v testu úspěšní, získáte voucher se slevou, který můžete uplatnit ve kterékoliv prodejně. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

 
 
Pouze do 31. 08. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...